Kobieta kokietuje mężczyzne

Jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, który mi się podoba ?

W dwudziestym pierwszym wieku zacierają się powoli granice, które wcześniej nakazywały mężczyznom zdobywać kobiety, a kobietom – być zdobywanymi. Teraz to kobieta może wziąć sprawy w swoje drobne, kobiece rączki i spróbować poderwać mężczyznę, który zwrócił jej uwagę. Często jednak brakuje kobietom nie tyle odwagi, co pomysłu na dobry podryw. Same doskonale wiedzą, jaki sposób podrywu najlepiej by na nie zadziałał, ale trudniej już z wyobrażeniem sobie tego, co mogłoby spodobać się mężczyźnie. A przecież wcale nie jest to takie trudne. Mężczyźni są od nas o wiele mniej skomplikowani…
Reklama

Kluczem do sukcesu dobry wygląd

Mężczyźni są w większości wzrokowcami, a to oznacza, że ich pierwsze myśli będą krążyć wokół naszego wyglądu. Dobrze jest więc prezentować się schludnie i zadbanie. Warto zadbać o odpowiednią fryzurę, ładnie pachnące włosy, lekki niewyzywający, ale delikatny makijaż oraz ubranie, w którym przede wszystkim będziemy się dobrze czuć. Oczywiście będzie wspaniale, jeśli odpowiednio dobrany strój podkreśli to, co masz w sobie najlepsze – być może będą to piękne długie nogi, zgrabne ramiona, czy ładne wcięcie w talii. Na co mężczyźni najpierw zwracają uwagę?
  • Oczy i usta
  • Ogólny zapach kobiety, perfumy
  • Wygląd włosów
  • Dłonie i paznokcie
  • Sposób wypowiadania się
  • Sposób poruszania się

Pierwsza ocena najważniejsza

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dlatego jeśli podoba ci się jakiś mężczyzna, warto zwracać uwagę na swój wygląd oraz zachowanie już w przypadku tych „pierwszych następnych” spotkań.
Reklama
Oprócz wyglądu, ważna jest przecież również ogólna prezentacja i sposób bycia. Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?
  • Zbytniej gadatliwości i zauroczenia w sobie
  • Przekleństw wypowiadanych z tych pięknych damskich usteczek
  • Zbyt ostrego makijażu i wyzywających strojów (oczywiście to przyciąga męską uwagę, ale można założyć, że jeśli podoba ci się dany mężczyzna to nie wystarczy ci jedna namiętna randka, a chciałabyś by stał się kimś bliższym na dłużej – wtedy o wiele lepiej zrobić dobre wrażenie wychowaniem, manierami, zachowaniem i charakterem)

Zbadaj teren

Spróbuj dowiedzieć się, co jest główną pasją mężczyzny, który zawrócił ci w głowie.
Reklama
Następnie zagłęb się w temat, poczytaj, porozmawiaj, spróbuj swoich sił w danej materii. Na najbliższym spotkaniu możesz wspomnieć o najnowszych nowinkach z tematyki, która najbardziej go interesuje. Dzięki temu możesz nawiązać pierwszy kontakt, rozpocząć ciekawą rozmowę, a przede wszystkim zainteresować go swoją osobą.

Bądź zadowolona z siebie

Nic bardziej nie odpycha mężczyzny, jak nadąsana i miejąca swoje humorki kobieta. Postaraj się być zrelaksowana, kiedy przebywasz w jego towarzystwie, dzięki temu nie będziesz okazywała przy nim emocji i uczuć negatywnych, które mogłyby podziałać na niego drażniąco. Dobre nastawienie to pierwszy krok do sukcesu. Uwierz w to, że możesz go poderwać i sobą zainteresować. Pozostań przy tym naturalna i spokojna. Reasumując: po prostu bądź przy nim szczęśliwa i spróbuj wpłynąć do „jego” świata poznając jego pasje i zainteresowania.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama