Wyjątkowe życzenia wierszyki na Nowy Rok

Wyjątkowe życzenia wierszyki na Nowy Rok

Kiedy w Sylwestra wybija północ, zaczynamy witać Nowy Rok i słać sobie życzenia. Poniżej znajdziesz propozycje na wierszyki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej osoby.
 • Aby od Sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały.
 • Dziesięć, dziewięć … głośno liczę, a Tobie Kochanie życzę: niechaj wszystko o czym marzysz, w Nowym Roku się wydarzy.
 • Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka! Stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.
 • Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a ja przy tej pięknej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia i radości!
 • Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok. Niech się życie z górki toczy, niech Ci wiatr nie wieje w oczy. Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń.
 • Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski, by następny rok był boski SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
 • Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku...!
 • Niech taneczny, lekki krok będzie z Tobą cały rok, niech prowadzi Cię bez stresu od sukcesu do sukcesu.
 • Pełnego brzuszka, białego puszka, humoru dobrego, Sylwestra pijanego, dużo przyjemności, jedynej miłości, kogoś u Twego boku, tego Ci życzę w nowym roku!
 • Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku, szelestu w kieszeni i słońca promieni oraz by Rok cały po prostu był wspaniały!
 • Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.
 • Szampana piccolo, brokatu na czoło, uśmiechu na twarzy, szampańskiej zabawy, życzeń serdecznych, wspomnień najlepszych oraz braku kaca kiedy w Nowym Roku pamięć wraca.
 • W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości!
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Różne przyrządy sportowe, sportowe obuwie, mata do treningu na marmurowej podłodze
Nowy rok to doskonała okazja do wprowadzenia zmian w swoim życiu, aby stało się ono lepsze. Dla wielu osób postanowienia noworoczne dotyczą zwiększenia aktywności fizycznej, zmiany nawyków żywieniowych. Na początku jest zwykle sporo zapału, ale z czasem on maleje, dlatego należy się na to odpowiednio przygotować. Sieci handlowe Kaufland i Biedronka zadbały o to, aby w ich ofertach nie zabrakło akcesoriów sportowych, wygodnych ubrań i butów. Warto zrobić pierwszy krok i zainwestować w potrzebne rzeczy, które zachęcą do kontynuowania realizacji zamierzonych celów. Ruch to zdrowie, organizm potrzebuje go do prawidłowego funkcjonowania. Trzeba tylko oderwać się od kanapy i telewizora.
sałatka sylwestrowa z kurczakiem
Sałatka sylwestrowa z kurczakiem może być przygotowana w kilku różnych odsłonach. Jednym z najpopularniejszych jest oczywiście tradycyjny gyros, lecz to już mocno znudzona pozycja szczególnie w sylwestrowym jadłospisie. Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na smaczną sałatkę z kurczakiem, to dobrze trafiłaś!
sałatka makaronowa na sylwestra
Makaronowa sałatka na sylwestra może wzbudzić naprawdę wiele emocji i wywołać nie lada zainteresowanie. Dlaczego? Po pierwsze jest niezwykle łatwa w przygotowaniu i przede wszystkim smaczna. Po drugie przygotowuje się ją z makaronu w kształcie ryżu, co może być dla gości nieco dezorientujące, dobra zabawa gwarantowana! Przepis Ewy Wachowicz jak zwykle dostarcza wielu wyjątkowych doznań organoleptycznych.