Jak stworzyć przyciągający profil na portalach randkowych?
Udostępnij Google News
Związki

Jak stworzyć przyciągający profil na portalach randkowych?

Randkowanie w Internecie nie jest już czymś dziwnym, czy nienaturalnym. Wręcz przeciwnie, coraz więcej samotnych osób zakłada swoje profile na specjalnych randkowych portalach. Jeśli naprawdę chcemy przyciągnąć czyjąś uwagę warto poznać kilka trików, które pozwolą nam na stworzenie naprawdę ciekawej wizytówki swojej osoby. To z pewnością zwiększy nasze szanse na znalezienie tej drugiej i jedynej połówki.

1. Dobre zdjęcie profilowe

Postaraj się aby zdjęcie jak najbardziej było prawdziwe. Jeśli nie posiadasz talentu ani nie znasz dobrego grafika nie baw się Photoshopem ani innym programem graficznym. Nie dodawaj do zdjęć super efektownych dodatków wprost z aparatu albo stron internetowych. W większości wyglądają one tanio i zniechęcająco. Daj sobie spokój z gifami, gwiazdeczkami, serduszkami, tworzeniem efektu mgły albo zmianą całej kolorystyki zdjęcia. Lepiej będziesz postrzegana jeśli wrzucisz po prostu ładne zdjęcie portretowe – uśmiechnij się i zapozuj. To łatwe!

2. Zdjęcia dodatkowe

Oczywiście warto również dodać inne zdjęcia, które ukażą Cię z innej strony. Pokaż, że coś jest Twoją pasją, nie dodawaj tylko zdjęć pozowanych i wymuszonych. Jeśli jeździsz konno, pokaż jak to robisz, jeśli grasz w tenisa również dodaj zdjęcie, które będzie to pokazywało. Ważne jest także aby nie zapomnieć o zdjęciu z pełną sylwetką.

3. Interpunkcja i ortografia

Wpisując pola formularza oraz wypełniając opis postaraj się najpierw napisać go w programie, który sprawdzi pisownie. Dzięki temu zaprezentujesz się z bardzo dobrej strony – twój tekst będzie spójny i miły do czytania, nawet jeśli nie jesteś asem z ortografii albo masz problemy z dysleksją.

4. Precyzja i dokładność

Dokładnie napisz czego oczekujesz od tego portalu i co sama możesz zaoferować. Jeśli szukasz tylko nowych przyjaciół – napisz to! Jeśli szukasz relacji bardzo intymnej i romantycznej, również to zakomunikuj. W ten sposób unikniesz zbędnych nieporozumień oraz pokażesz, że twardo stąpasz po ziemi i wiesz czego chcesz.

5. Wiek i stan cywilny

Nie oszukuj w tych częściach formularzu, nie zostawiaj ich również pustych. Jeśli zostawisz je niewypełnione, albo zakłamane mogą one wręcz odstręczać potencjalnych kandydatów. Każdy woli wiedzieć „na czym stoi” i chętniej napisze do kogoś otwartego i szczerego, a nie osoby, która coś ukrywa już na tym etapie znajomości – czyli dopiero w samym profilu. Powodzenia!

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie