6 rzeczy, które możesz zrobić aby twój mężczyzna był zadowolony

6 rzeczy, które możesz zrobić aby twój mężczyzna był zadowolony

Sprawianie radości osobie, którą się kocha to jedna z najlepszych rzeczy w życiu. Odnalezienie jednak zagadnień, które Twojemu mężczyźnie będą sprawiać przyjemność może być trudne. Trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim indywidualne i subiektywne podejście do wielu spraw i rzeczy: to co on lubi i czego nie lubi.
Reklama
Jest jednak kilka uniwersalnych rad, które mogą pomóc Ci w uszczęśliwieniu Twojego ukochanego:

1. Nie obrażaj się, tylko rozmawiaj

Mężczyźni nie są tak domyślni, jak chciałybyśmy żeby byli. Jeśli coś Cię zdenerwowało albo zaniepokoiło powiedz mu to wprost, najbardziej prostymi słowami. Kiedy nadal nie zrozumie, powtórz. Nie obrażaj się bezsensownie i nie powtarzaj słów „nic”, „domyśl się” na jego pytania – bo oszaleje z niewiedzy.

2. Od żołądka do serca

Mężczyźni uwielbiają jeść. Dowiedz się, co najbardziej mu smakuje i odpowiada, albo jeśli już to wiesz postaraj się urozmaicić jego ulubione danie. Kiedy będzie w pracy lub na uczelni przygotuj mu miły posiłek niespodziankę – zobaczy wtedy w Tobie dobrą kandydatkę na żonę i partnerkę.
Reklama
Zauważy, że zależy Ci na nim. Czyny znaczą więcej niż same słowa.

3. Daj mu trochę przestrzeni

Mężczyźni w większości nie są takimi „przylepami” jak kobiety. Potrzebują ciszy i spokoju. Jeśli ma zły humor zostaw go samemu sobie, w ten sposób od wszystkiego odpocznie. Ty mogłabyś przytulać się do niego cały dzień i nie przestawać rozmawiać – on jednak woli wybierać czas na pieszczoty i rozmowy.

4. Nie udawaj zainteresowania

Nie udawaj zainteresowania jego hobby, jeśli tak naprawdę nie jest. Mężczyzna szybko pozna się na tym, że coś Cię nudzi. Bądź niezależna – Ty masz swoje zainteresowania, a on swoje. Może je kultywować wśród kolegów, nie musisz być wtedy obok.
Reklama

5. Dbaj o siebie

Nawet jeśli pierwsze skowronki już odfrunęły, nie przestawaj dbać o siebie i go zaskakiwać. Powtarzaj mu też, że robisz to dla niego i często się uśmiechaj. Będzie wtedy wiedział, że jesteś mu całkiem oddana.

6. Zrób z nim coś, co lubi

W zależności od tego, co sprawia Twojemu mężczyźnie przyjemność postaraj się zaaranżować taką aktywność. Szczególnie wtedy kiedy wiesz, że jest przybity czy smutny. Jeśli lubi grać w gry komputerowe, zrób wieczorek gier i pozwól mu nauczyć Cię czegoś. Jeśli lubi jeździć na rowerze – powiedz mu, że chętnie pojedziesz z nim na wycieczkę. Jeśli lubi czytać książki fantastyczne – zrób mu prezent i kup jakiś nowy tytuł, ot tak całkiem bez okazji.
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama