Kobieta szuka miłości w aplikacji randka online
Canva.com

Randkujesz online? Twój profil wiele o Tobie mówi. Jak o niego zadbać?

Jedną z popularnych aplikacji randkowych jest Tinder który pozwala użytkownikom na szukanie potencjalnych partnerów w swojej okolicy. Tworzenie atrakcyjnego profilu może pomóc w zwróceniu uwagi na siebie i zwiększeniu szans na nawiązanie satysfakcjonującej relacji. W tym artykule przedstawiam kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć atrakcyjny profil.
Reklama

Wybierz odpowiednie zdjęcie profilowe!

Zdjęcie profilowe to pierwsze, co potencjalna partnerka zobaczy na Twoim profilu. Dlatego warto zadbać o to, aby było ono odpowiednie i atrakcyjne. Wybierz zdjęcie, które prezentuje Cię w dobrym świetle, ale jednocześnie jest realistyczne. Staraj się unikać zdjęć, na których jesteś w tłumie ludzi, zasłonięty innymi osobami lub na których masz filtr na twarzy. Ponadto badania statystyczne potwierdzają, że największą furorę robią te zdjęcia, na których się uśmiechamy!

Przedstaw się w ciekawy sposób!

W opisie na Tinderze warto przedstawić się w sposób ciekawy i oryginalny. Unikaj ogólnikowych haseł, takich jak "lubię dobrą zabawę", "jestem spontaniczny" czy "naszym rodzicom powiemy, że poznaliśmy się w teatrze".

Reklama

Staraj się wyróżnić z tłumu, opisując swoje zainteresowania, pasje i marzenia. Pamiętaj, że opis powinien być krótki, ale treściwy.

Pokaż swoją osobowość!

Kobieta szuka miłości w aplikacji randka online
Canva.com

Ważne jest, aby pokazać swoją osobowość i uniknąć stworzenia nudnego i jednowymiarowego wizerunku. Możesz to zrobić, umieszczając zdjęcia, na których pokazujesz swoje zainteresowania i hobby lub zaznaczając w opisie informacje na temat swojego stylu życia, podejścia do życia i innych cech, które Cię wyróżniają.

Reklama

Będzie to nie tylko zachęta do przesunięcia Twojego profilu w prawo - pozwoli to też na ciekawe rozpoczęcie rozmowy już po sparowaniu.

Unikaj negatywnych emocji!

Na Tinderze warto powstrzymać się przed przykrymi emocjami i kontrowersyjnymi tematami. Unikaj narzekania na życie czy ferowania negatywnych ocen na temat innych użytkowników. Bądź pozytywny i otwarty na nowe kontakty - tylko wtedy masz szansę faktycznie kogoś poznać.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama