Bezpieczna randka w sieci

Bezpieczna randka w sieci

Lato to czas, kiedy spotkania towarzyskie są znacznie bardziej intensywne niż w pozostałych porach roku. Dzięki temu można spotkać ciekawych ludzi a nawet poznać swoją miłość. Niestety lato się kończy, a wraz z jesienią przychodzą kolejne, samotne wieczory. W takim wypadku wielu z nas przychodzi ochota na poszukiwanie uczuć w sieci. Zobacz, co zrobić, aby poszukiwania były nie tylko owocne, ale również bezpieczne.
Reklama
Wybierz sprawdzony serwis randkowy W sieci przestrzegaj tych samych zasad, co w świecie realnym. Jeśli będziesz o tym pamiętała ograniczysz ryzyko przykrych i niebezpiecznych sytuacji do minimum. Jednym z podstawowych zachowań pozwalających na spotkanie przyjaznych ludzi jest wybór odpowiedniego miejsca. W internecie istnieje wiele serwisów randkowych. Są podzielone na portale dla ludzi w różnym wieku czy o różnych zainteresowaniach. Wybierając serwis, z którego będziesz korzystała dowiedz się o nim jak najwięcej. W sieci można znaleźć wiele opinii o tym czy warto korzystać z usług wybranego portalu randkowego czy lepiej wybrać inny. Oczywiście nie musisz kierować się opiniami internautów, ale niektóre z nich warto wziąć pod uwagę.
Reklama
Umiejętnie prowadzony przez doświadczonych administratorów portal randkowy znacznie ogranicza ilość oszustów, którzy mogą tam szukać swoich ofiar. Poznaj dokładnie jego regulamin Każdy serwis internetowy powinien posiadać własny regulamin, który reguluje zasady korzystania z niego. Zapoznaj się dokładnie z regulaminem wybranego przez siebie serwisu, żebyś nie była później zdziwiona, jeśli okaże się, że wyraziłaś zgodę na coś, co Ci nie odpowiada. W regulaminie znajdziesz m.in. informacje o należnych płatnościach czy przyjmowanych do grona użytkowników osobach. Ostrożnie z ujawnianiem swoich danych Kiedy już poznasz nową osobę nie przesadzaj z ujawnianiem swoich danych. W rozmowach na czatach nie ujawniaj swoich prywatnych danych takich jak e-mail czy numer telefonu, aż do momentu, gdy będziesz pewna, że ta znajomość jest interesująca i warta pogłębienia. Zanim podejmiesz decyzję o spotkaniu Zanim podejmiesz decyzje o spotkaniu w realu poradź się najbliższych osób Poproś o pomoc siostrę czy przyjaciółkę. Warto wziąć pod uwagę opinię osoby z zewnątrz, ponieważ zauroczenie, nawet takie internetowe, przytępia nieco zmysły. Osoba, która może wydawać Ci się ideałem, w oczach bliskich ci osób może wyglądać o wiele gorzej. Jeśli tak jest spróbuj spojrzeć na wszystko chłodnym okiem i dopiero potem podejmij decyzję o dalszym losie internetowej miłości.   Źródło zdjęcia: pixabay.com
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama