Czy Twój chłopak cię zdradza? – 5 sposobów aby to sprawdzić
Udostępnij Google News
Związki

Czy Twój chłopak cię zdradza? – 5 sposobów aby to sprawdzić

Zdrada ma niejedno oblicze. W jednym z przedstawień piekła w „Boskiej komedii” Dantego w ostatnim, dziewiątym kręgu piekła cierpieli okropne katusze najgorsi z grzeszników. Kim oni byli? Zdrajcami.

To ciekawe, że od zarania dziejów w kulturze naszej zdrada jawi się jako coś najbardziej grzesznego, niemoralnego i złego. Dlatego jeśli czujesz, że w waszym związku coś „nie gra”, jest nie tak i wciąż dajesz mu nowe kredyty zaufania – przestań. Człowiek taki nie zmieni się już nigdy. Zdradę łatwo poznać, to tak jak wykrycie kogoś na ciągłym, niekończącym się kłamstwie – kiedyś musi popełnić, chociaż najprostszy błąd. Oto parę sposobów na sprawdzenie czy Twój chłopak/ mąż Cię zdradzają:

1. Zaczyna od nowa dbać o siebie

Jeśli zauważysz, że Twój mężczyzna zaczyna przesadnie o siebie dbać, to jest dość duże prawdopodobieństwo, że robi to dla jakiejś nowej kobiety w jego życiu. Może to się odznaczać na różne sposoby: kupuje nowe ubrania, zaczyna używać wyjątkowo silnej wody kolońskiej lub innego męskiego zapachu, kupuje znacznie więcej kosmetyków pielęgnacyjnych czy zaczyna ćwiczyć na siłowni. Jeśli nie jest to związane z jakimś innym ważnym wydarzeniem w waszym życiu, możesz podejrzewać najgorsze.

2. Dostaje dużo smsów i telefonów

Jeśli Twój chłopak czy ukochany dostaje bardzo dużo smsów, uśmiecha się do komórki, jest cały czas zajęty pisaniem z kimś i nie chce powiedzieć Ci o co chodzi, to kolejna oznaka możliwej zdrady. Nie warto zniżać się wtedy do jego poziomu i przeglądać jego komórkę pod jego nieobecność, w większości przypadków najpewniej i tak kasuje obciążające go wiadomości i rozmowy telefoniczne.

3. Mniej się Tobą interesuje

Głównym powodem braku zainteresowania ze strony mężczyzny może być inna kobieta, która całkowicie absorbuje jego uwagę i zainteresowanie. Jeśli w „tych sprawach” nie jest już tak, jak było kiedyś to bardzo duże prawdopodobieństwo, że on ma kogoś innego. Jeśli również mało się odzywa i zwyczajnie nie obchodzi go to, co robiłaś, jak się czujesz itd. to również oznaka wypalenia waszej miłości.

4. Brak czasu i nowe obowiązki

Chroniczny brak czasu jest cechą zdradzających mężczyzn. Jeśli nie ma czasu na to żeby się z Tobą umówić, albo nagle ma tysiąc nowych obowiązków i bardzo późno wraca do domu z pracy/ uczelni to musisz wiedzieć, że nie jest to normalne.

5. Rozmowa twarzą w twarz

Kiedy zauważysz kilka z tych rzeczy powtarzających się cyklicznie to po prostu go zapytaj – zapytaj go wprost o to, czy ma kogoś innego i czy Cię zdradza. Pozytywna odpowiedź będzie dla Ciebie końcem katuszy i ciągłych nerwów. Zaczniesz swoje życie od nowa!

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie