3 sposoby na szybką zmianę łazienki

3 sposoby na szybką zmianę łazienki

Jeśli masz ochotę na zmiany w łazience nie musisz czekać na remont. Wystarczy kilka drobnych zabiegów, dzięki którym zmieni ona całkowicie swój wygląd. Zobacz, co możesz zrobić, aby Twoja łazienka zmieniła się nie do poznania.
Reklama

1. Nowe lustro

Zmiana lustra może zupełnie odmienić Twoją łazienkę. Wygląd ramy oraz wielkość lustra mają ogromny wpływ na całą łazienkę. Warto pamiętać, że duże lustrzane powierzchnie zwiększają przestrzeń, dlatego też doskonale sprawdzają się w niewielkich łazienkach. Lustro zajmujące większą część ściany może sprawić, że malutkie pomieszczenie optycznie znacznie się zwiększy. Również rodzaj ramy przy lustrze jest bardzo ważny. W przypadku dużych pomieszczeń może być ona gruba i masywna. Jeśli jednak szeroka rama zostanie zamontowana przy niewielkim lustrze w małej łazience, może dodatkowo przytłoczyć pomieszczenie. Ciekawym pomysłem na szybkie zmiany w łazience jest wymienna rama. Dzięki takiemu rozwiązaniu co pewien czas można zmienić łazienkę po prostu zdejmując bądź zmieniając wygląd ramy.

2. Dodatki

Kolejnym sposobem na nową łazienkę jest wymiana dodatków.
Reklama
Koszyczki czy pojemniki na kosmetyki, mydelniczka, kubek na szczoteczki do zębów, dozownik do mydła to przedmioty, których na co dzień nawet nie zauważamy. Warto mieć w domu przynajmniej dwa komplety takich dodatków, ich wymiana sprawi, że łazienka nabierze nowego wyrazu.

3. Zasłona prysznicowa

To, że nad wanną wisi zasłona prysznicowa jest dla wielu z nas rzeczą zupełnie normalną. Nawet nie zwracamy na nią uwagi, a warto, ponieważ jej zmiana może bardzo wyraźnie odmienić łazienkę. Obecnie można w sklepach kupić za niewielkie pieniądze bardzo różne zasłony prysznicowe. Różnią się kolorystyką oraz wzorem. Idź do sklepu i wybierz taką, która najbardziej Ci się podoba. Sama się przekonaj, że nowa zasłona może zmienić prezencję Twojej łazienki. Agnieszka
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama