Jak tanio zarezerwować wakacje 2017?
Udostępnij Google News
Urlop

Jak tanio zarezerwować wakacje 2017?

Wakacje są obowiązkowe! Dlaczego? Bo każdy musi choć raz w ciągu roku porządnie wypocząć, spędzić wyjątkowy czas w gronie rodziny lub przyjaciół i przede wszystkim – zrealizować podróżnicze marzenia. A jak zarezerwować urlop tanio, płacąc nawet o 60% mniej? Odpowiedź jest jedna: first minute!

Dlaczego first minute się opłaca?
Większość z nas kojarzy, że tanie wakacje to te z oferty „last minute”. Rzeczywiście, ceny wówczas spadają, ale ryzyko, że nie uda się złapać wymarzonej okazji jest ogromne. Po co więc ryzykować, skoro można zarezerwować podróż znacznie wcześniej, oszczędzając nawet 1000zł?
Tanie wakacje: jak to działa?
Wspaniałe, rodzinne wakacje w Chorwacji lub Bułgarii, za które właśnie teraz zapłacimy zaledwie… około tysiąca złotych za osobę. Jak to możliwe? Biura podróży przygotowują szereg promocji, które odsłaniane są stopniowo. Dlatego najpierw ceny są naprawdę atrakcyjne, a wybór kierunków spory! Każda kolejny etap promocji oznacza zmniejszenie ilości bonusów, przez co ceny rosną.
Zasada jest więc jedna: im wcześniej zarezerwujemy podróż, tym więcej oszczędzamy.
Jak długo możemy czekać z rezerwacją wakacji?
Czasu jest mało. Najlepszy moment na wybranie wymarzonych, tanich wakacji jest właśnie teraz! Jeszcze do końca roku mamy szansę na skorzystanie z wyjątkowo atrakcyjnych promocji. Co ważne, na przykład na www.itaka.pl każdy może zarezerwować tani pobyt w najpopularniejszych hotelach. Trzeba działać, bo im dłużej zwlekamy, tym mniejsza jest na przykład ilość pokoi rodzinnych i dogodnych połączeń lotniczych.
Jakie są dodatkowe plusy first minute?
Poza niską, przystępną ceną, to również możliwość wyboru bardzo atrakcyjnych kierunków. Dodatkowo mamy gwarancję niezmienności ceny, a jeżeli dobrze poszukamy, znajdziemy także oferty z możliwością bezpłatnej zmiany rezerwacji.
Tanie wakacje dla całej rodziny!
Wniosek jest jeden: na wakacje first minute stać każdego.Nie warto zwlekać i już teraz skorzystać z propozycji zaufanego biura podróży, takiego jak ITAKA. Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne odliczanie do urlopu, który jest już zarezerwowany i czeka na nas! A jakie są wasze wakacje marzeń? Bułgaria? Tunezja? Madera? Grecja? Lato 2017 czeka!

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie