Jak zrzucić zbędne kilogramy w nowym roku?
Udostępnij Google News
Uroda

Jak zrzucić zbędne kilogramy w nowym roku?

Ty też obiecałaś sobie, że w nowym roku zrzucisz zbędne kilogramy? Według statystyk, jest to jedno z głównych postanowień noworocznych, które wybierają kobiety. Jednak później zaczynamy się zastanawiać, jak dopiąć swego. Nie jest to proste, ale jak najbardziej możliwe. Własnie dlatego przedstawiamy Wam trzy najbardziej popularne diety odchudzające, które podobno przynoszą niewiarygodne efekty!

Dieta 1200/1500 kalorii

Główna zasada tej diety, to ograniczenie ilości spożywanych kalorii do 1200 lub 1500 dziennie. Sama decydujesz, którą opcję wybierasz. Dzięki takiej ilości kalorii nie będziemy głodne, a mimo to będziemy gubić zbędne kilogramy, ponieważ do utrzymania wagi nasz organizm potrzebuje lekko ponad 2000 kalorii. Same możemy ułożyć sobie jadłospis, jednak polecane są zdrowe, lekkostrawne produkty. Dzięki temu będziemy mogły zjeść więcej, mieszcząc się 1500 kcal.

Dieta antycellulitowa

Jeżeli masz problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej i tak zwanej pomarańczowej skórki, która wygląda nieatrakcyjnie, ta dieta jest dla Ciebie. Żeby okazała się być skuteczną należy regularnie nawadniać organizm przez cały dzień i wyeliminować z diety wszystkie produkty, które zatrzymują wodę w organizmie. Menu powinno być bogate w warzywa, owoce, błonnik, ryby, białe sery, ryż, produkty bogate w potas (pomidory, ziemniaki, sałata), jajka oraz kiełki zbóż.

Dieta 50/50

Zaletą tej diety jest jej różnorodność, ponieważ to my sami decydujemy, co będziemy jeść. Dzięki temu mamy większe szanse na jej utrzymanie – nie znudzi nam się zbyt szybko. Polega ona na stosowaniu naprzemiennie tak zwanych dni tłustych oraz chudych. Czyli mamy do czynienia z dietą co drugi dzień. W dni tłuste jemy twaróg tłusty, kurczaka, łososia, jajka i podobne produkty, a w dni chude więcej owoców i warzyw.

Źródło zdjęcia: www.pixabay.com

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie