Marka MONOLITH od Tubądzin – płytki, które sprawdzą się w każdej przestrzeni

Marka MONOLITH od Tubądzin – płytki, które sprawdzą się w każdej przestrzeni

Zapanowanie nad niewymiarową przestrzenią to nie lada wyzwanie w każdej aranżacji. Rozwiązanie tego problemu jest jednak niezwykle proste - zwłaszcza gdy zastosuje się we wnętrzu płyty wielkoformatowe marki MONOLOTH firmy Tubądzin.
Twórcy kolekcji postawili na estetyczny minimalizm przy użyciu płyt wielkoformatowych, który zapewni każdej aranżacji funkcjonalność niezależnie od rodzaju powierzchni i wielkości przestrzeni. Jak go osiągnąć? Funkcjonalność - największe wyzwanie dla aranżacji z płytek ceramicznych Wszystkie kolekcje MONOLITH składają się z kilku formatów o dwóch rodzajach grubości, dzięki czemu można bez ograniczeń eksperymentować z układem i kolorystyką płytek ceramicznych według Twoich autorskich kreacji. Płyty wielkoformatowe z kolekcji Fair i Onis MONOLITH były inspirowane pięknem kamienia, które nadaje wnętrzom naturalną lekkość, niezależnie od ich powierzchni. Kolekcja Epoxy to z kolei dostępna w trzech opcjach kolorystycznych wariacja na temat surowego piękna betonu. Płytki ceramiczne współgrają z nowoczesnymi aranżacjami zarówno w przestronnych salonach, jak i w małych łazienkach. Wielki format płyt dodatkowo optycznie zwiększy ich powierzchnię.
aran_onis_pokoj_podloga
Tubądzin, MONOLITH, Onis Wszechstronność płyt wielkoformatowych Płytki ceramiczne ze wszystkich kolekcji MONOLITH można układać wewnątrz mieszkania, a także na zewnątrz. Są odporne na niskie temperatury, dlatego sprawdzają się jako okładziny elewacji i płytki podłogowe na tarasach. Zastosowanie tego samego materiału w mieszkaniu i na przylegających do niego powierzchniach spaja estetykę całej aranżacji.
aran_fair_poczekalnia
Tubądzin, MONOLITH, Fair Płytki ceramiczne sposobem na zachowanie czystości we wnętrzu Wielki format płytek podłogowych oznacza niewiele fug i zachowanie jednolitej powierzchni. Kolorystyka oraz wygląd polerowanego betonu kolekcji Epoxy MONOLITH pasuje do wystroju przestrzeni publicznych i biurowych. Bezpretensjonalna i niezobowiązująca stylistyka kolekcji, wysoka klasa ścieralności i plamoodporność pozwalają z powodzeniem zastosować płyty wielkoformatowe w wykończeniu nawet najbardziej uczęszczanych powierzchni biura.
aran_epoxy_grey_gabinet
Udostępnij artykuł