Wygodne, praktyczne i modne – torby i nerki

Wygodne, praktyczne i modne – torby i nerki

Klasyczne torebki i plecaki ustępują miejsca bardziej praktycznym i wygodnym rozwiązaniom Oprócz standardowych rozwiązań, do wyboru mamy torby, torebki, saszetki czy inne akcesoria na każdą okazję! Na co warto zwrócić uwagę?
Ostatnimi czasy miejsce dużych torebek przejęły torby-worki, a duże, klasyczne torby ustąpiły miejsca rozwiązaniom łatwo przystosowującym się do danej sytuacji. Żadna stylizacja nie jest kompletna bez odpowiedniej torby, a ta musi spełniać różne zadania. Na szczęście mamy ogromny wybór dostępnych modeli! Torby – odejście od klasyki Torebka często kojarzy się z bardziej eleganckim ubiorem lub wyjściem na miasto. Zazwyczaj stawiało się na klasyczną małą torebkę, która niekoniecznie pasowała do codziennego stylu. Obecnie można przebierać w modelach, wzorach i kolorach. Na codzienne wyjścia bardzo wygodne są torby-worki lub tzw. shoppery. Ich przewagą jest pojemność oraz wygoda. Worki można nosić jak plecak. Mogą być zrobione z materiału, skóry, a nawet ręcznie robione na szydełku! W modzie jest obecnie kolor – pastelowe róże, żywe czerwienie oraz niebieski. Z modelami torebek można zapoznać się w sklepach internetowych, takich jak https://www.showroom.pl/tag/kobieta/akcesoria/torby.
Zaradna 26.01 pexels-photo-443088
Nerki – hit czy kit? Nerki nie cieszyły się kiedyś zbytnią popularnością i były postrzegane negatywnie, mimo swoich wielu zalet. Pasują one zwłaszcza do stylizacji, które stawiają na wygodę. Będą idealne na wyjścia na koncerty, spacery w plenerze czy do biegania. Jeśli zależy nam na zabraniu ze sobą tylko najpotrzebniejszych rzeczy to właśnie nerka będzie najodpowiedniejszym wyborem. Oprócz sportowego kroju można także liczyć na dobranie bardziej eleganckiej wersji nerki. Może ona pełnić funkcję małej torebki na pasku, którą przekłada się przez ramię. Wyglądem mogą również przypominać małe torebki, które nosi się na biodrach. Przykłady dostępnych modeli znajdują się na https://www.showroom.pl/tag/kobieta/akcesoria/nerki. Wygoda i praktyczność to dwie cechy, które powinno się brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniej torebki. Niektóre modele mogą być uniwersalne i pasować do różnych stylizacji, podczas gdy inne będą lepiej wyglądać przy eleganckich kreacjach
Udostępnij artykuł