sylwester na świeżym powietrzu

Atrakcyjny Sylwester 2023. Jak można powitać Nowy Rok w przyjaciółmi lub ukochaną osobą?

Sylwester to wyjątkowa i przełomowa chwila. Dlatego, co roku cały świat hucznie go świętuje. To taki moment, w którym możemy rozliczyć sie z mijającym rokiem oraz z nadzieją i marzeniami wstapić w nowy. Ma on swoje nieodłączne tradycje, pielęgowane od lat. Mowa chociażby o pokazach fajerwerków, czy symbolicznej lampce szampana o północy.
Reklama

Choć form spędzania Sylwestra może być wiele, to każdy stara sie minimum dotrwać do dwunastej w nocy, by przeżyć tę przełomową chwilę. Jedni kończą celebrację po północy, inni chcą się bawić nawet do białego rana. Dużo osób decyduje się na tzw. domówkę u siebie lub znajomych.

Popularnym rozwiązaniem jest również uczestniczenie w miejskich koncertach. Dużym zainteresowaniem cieszą się także wystawne bale, które gwarantują szampańską atmosferę. Jak jeszcze można świętować Sylwestra? Jak sprawić, by Sylwester 2023 był nietuzinkowy i niezapomniany? Sprawdź nasze pomysły!

Jak nietuzinkowo spędzić Sylwestra 2023?

zakochani piją szampana przy choince
  • Sylwester w górach! Uznaje się, że malownicze góry są wyjątkowym miejscem do świętowania, a do tego zimą są naprawdę urokliwe. Dlatego, Sylwester w górach może być zachwycający. Wówczas warto skorzystać z regionalnych form zabawy i poczuć ten iście góralski klimat. Ośrodki w górach, które organizują sylwestrowe zabawy, oferują całą masę atrakcji. Najczęściej na liście znajdzie się kulig, ognisko, muzyka na żywo, doskonałe wyżywienie i tańce. Dodatkowo można trafić również na możliwość wypoczynku w basenach termalnych.
  • Sylwester za granicą! Chcąc nieco odmienić sobie w tym roku ten ostatni dzień, można zmienić po prostu otoczenie. Wycieczki jedno lub kilkudniowe z imprezą sylwestrową w programie organizują liczne biura podróży, ale można takie zorganizować również samodzielnie. Świętowanie Sylwestra połączone ze zwiedzaniem może być zdecydowanie ekscytujące. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest Paryż, gdzie pokaz fajerwerków odbywa się na tle słynnej wieży Eiffla. Poza tym poleca się Pragę, czy Wiedeń. Wyjątkowym miejscem na spędzenie Sylwestra jest też Dubaj.
  • Sylwestrowy rejs, czyli impreza na morzu. To kolejna nietuzinkowa propozycja, tego, jak spędzić ostatnią noc roku. Jednym z organizatorów corocznego rejsu w Sylwestrową noc jest Stena Line. Oferuje na pokładzie statku pełne wyżywienie, muzykę i szampańską atmosferę. Do tego uroku dodaje otoczenie wody i piękne widoki!
Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama