Wnętrze pokoju z wygodnym łóżkiem w hotelu idealnym na wyjazdy integracyjne
Materiał partnera

Jak wybrać hotel na wyjazd integracyjny? Poznaj 5 wskazówek!

Bez względu na to, czy organizujesz dłuższe integracyjne spotkanie firmowe, czy może planujesz wyjazd w gronie znajomych lub rodziny – miejsce, w którym wspólnie spędzicie ten czas, ma ogromne znaczenie. Nie wiesz, na co zwracać uwagę podczas wyboru hotelu na wyjazd integracyjny? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj 5 uniwersalnych wskazówek!
Reklama

Wiele osób bagatelizuje znaczenie odpowiedniego hotelu podczas wyjazdów. To jednak właśnie w nim, wraz z przyjaciółmi, będziesz spędzać noce, a przy niesprzyjającej pogodzie również dni. Rozsądnie wybrany hotel na wyjazd integracyjny zaoferuje Wam wiele atrakcji, które urozmaicą ten czas. Co więcej – często wybór miejsca noclegowego przesądza o jakości całego wyjazdu. Sprawdź, na co zwracać uwagę.

1. Rodzaj i jakość pokoi

Zazwyczaj strona internetowa wybranego hotelu szczegółowo przedstawia dostępne pokoje. Zwróć uwagę na to, iluosobowe one są oraz co znajduje się w wyposażeniu i cenie. Dla wielu osób znaczenie ma klimatyzacja, dostępność WiFi, obecność telewizora, minibaru, suszarki do włosów, ręczników czy ekspresu do kawy. Kieruj się potrzebami własnymi oraz pozostałych uczestników wyjazdu.

Reklama

2. Dodatkowe atrakcje

Przygotuj się na ewentualną brzydką pogodę lub po prostu zadbaj o urozmaicenie wyjazdu. Sprawdź, jakie atrakcje oferuje wybrany przez Ciebie hotel. Na wyjazdach integracyjnych świetnie sprawdzają się kręgle, basen, piłkarzyki oraz gry planszowe. Wśród uczestników znajduje się introwertyk? Niektóre hotele oferują dostęp do dobrze wyposażonej biblioteki, co może się okazać świetnym pomysłem na relaks przed snem.

3. Oferta SPA & Wellness

Wyjazdy integracyjne mają na celu zaciskanie więzi między znajomymi lub współpracownikami, lepsze poznanie się, ale również głęboki relaks. Każdy chce wrócić wypoczęty i w świetnym nastroju. Koniecznie sprawdź, czy wybrany hotel posiada ofertę SPA & Wellness.

Reklama

Masaż, peeling lub inne zabiegi pielęgnacyjne odprężą duszę i ciało, idealnie urozmaicając wyjazd. Bez względu na płeć uczestników.

4. Profesjonalna organizacja wydarzeń grupowych

Każde spotkanie integracyjne powinno być starannie zaplanowane. Jeśli nie chcesz tracić na to czasu lub nie masz pomysłu na atrakcje, wybierz hotel, w którym wydarzenia są organizowane przez specjalistów. Mogą to być gry typu team building (także terenowe), wieczory tematyczne, atrakcje outdoor – z pewnością zapamiętacie ten wyjazd na długo. W końcu chodzi w nim głównie o to, aby miło spędzić czas we własnym gronie.

5. Restauracja

Ostatnim kluczowym aspektem jest smaczne i świeże jedzenie.

Reklama

Najlepiej, aby hotel posiadał własną restaurację, gwarantując tym samym wysoką jakość posiłków. Pozwoli to zaoszczędzić czas na szukanie restauracji poza obiektem hotelowym. Często menu jest przez pewien czas niezmienne, dlatego zawsze możesz sprawdzić je na stronie internetowej. Sprawdź, czy śniadania znajdują się w cenie pokoi. Natomiast wieczorem uczestnicy wyjazdu będą mogli wypić odprężającego drinka w lobby barze.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama