Fot 4 sukienka z falbanką (1)

Jesteś niska i drobna? Te sukienki będą dla Ciebie doskonałe!

Wbrew pozorom drobne kobiety nie zawsze lubią się ze swoimi sylwetkami. Nierzadko zazdroszczą swoim koleżankom większego biustu, pełniejszych bioder i krągłych pośladków, które uchodzą przecież za typowo kobiece części sylwetki, podobające się mężczyznom i dodające kobiecości. Co więc zrobić, gdy tych wszystkich kobiecych walorów po prostu się nie ma?
Reklama

Czy jakiekolwiek eleganckie sukienki bądź sukienki przeznaczone do noszenia na co dzień byłyby w stanie wygenerować różne krągłości w figurze, by ta wyglądała nieco inaczej niż w rzeczywistości?

Istnieje wiele stylistycznych sposobów na to, by zapewnić sobie nieco krągłości. W miejscu, w którym chce się uzyskać więcej ciałka, wystarczy zastosować jakiś mocniejszy i jaśniejszy kolor materiału, większy i bardziej efektowny wzór, a najlepiej nietypową dekorację materiału, która uczyni z niego coś bardziej trójwymiarowego. Falbany, marszczenia i wyraźne duże diamenty bądź dżety pozwolą osiągnąć właśnie taki efekt. Umieszczone w okolicy biustu przyczynią się do jego wizualnego powiększenia, a zastosowane w dolnej części stroju pozwolą osiągnąć krąglejsze i pełniejsze bioderka, mimo iż efekt ten będzie wyłącznie tymczasowy.

Tak naprawdę jednak sukienki dla drobnej figury w całości powinny przykuwać uwagę. W ich przypadku niewskazane okażą się stonowane smutne i ponure barwy, gdyż znacznie lepiej zastąpią je odcienie mocne i nasycone, takie jak chociażby landrynkowy róż, słoneczna żółć, wyraźny błękit albo seledyn.

Reklama

Jeszcze lepiej zadziałają wzory, oczywiście te duże, które spokojnie mogą pokryć cały materiał wykorzystany do przygotowania sukni. Trzeba po prostu dążyć do uzyskania takiego stylistycznego efektu, od którego nikt nie będzie w stanie odwrócić wzroku.

To, co natomiast na pewno nie pomoże drobnym sylwetkom, to typowo długie eleganckie sukienki o prostej linii i bez jakichkolwiek dodatkowych elementów. Kreacja efektowna musi być jednak nieco bardziej kreatywna i odważna.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama