Rodzic z małym dzieckiem w kombinezonie zimowym dla malucha w lesie zasypanym śniegiem
Materiał partnera

Kombinezon zimowy dla niemowlaka. Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy chłodne dni zaczynają być codziennością, Twój maluch będzie potrzebował odpowiedniego stroju. Doskonałym rozwiązaniem jest kombinezon zimowy dla noworodka lub niemowlaka, który zapewni mu komfort podczas wychodzenia z domu. Niezależnie od tego, czy wybieracie się na szybki spacer, czy na dłuższą wędrówkę, dziecko będzie miało zapewnioną odpowiednią temperaturę. Dylemat pojawia się jednak podczas wyboru odpowiedniego kombinezonu zimowego. Który kupić, by dziecko czuło się dobrze?
Reklama

Kombinezon zimowy dziecięcy – ciepły, modny i komfortowy

Wybierając kombinezon zimowy dziecięcy, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak komfort noszenia czy bezpieczeństwo. Nie wyklucza to jednak tego, by ubranko było modne! Najmodniejsze wzory oraz wysoką jakość niemowlęcych ubrań zimowych znajdziesz w 5.10.15., klikając w link: https://www.51015kids.eu/dziecko/niemowlak/ubrania-i-dodatki/kombinezony-zimowe. Niezależnie czy chcesz kupić kombinezon zimowy dla dziewczynki, czy dla chłopca, opcji jest całkiem sporo. Zarówno, jeśli chodzi o modne wzory i kolory, jak i wygodę. Nie tylko dla malucha, ale też rodzica czy opiekuna, który będzie zakładać dziecku kombinezon.

Kombinezon zimowy – jednoczęściowy czy dwuczęściowy?

Reklama

Kombinezon zimowy dziecięcy może być jednoczęściowy lub dwuczęściowy, a to, który wybrać, zależy przede wszystkim od wieku maluszka. Noworodki i niemowlęta najlepiej będą się czuć w wersji jednoczęściowej. To też wygodniejsza opcja dla opiekunów, ponieważ taki model ułatwia ubieranie maluszki np. dzięki bocznym suwakom.

Jeżeli jednak Twoje dziecko jest nieco starsze, to kombinezon dwuczęściowy wygrywa pod względem wygody noszenia. Kiedy maluszek zaczyna chodzić, wygodniej będzie mu stawiać pierwsze kroki w dwuczęściowym kombinezonie dziecięcym, który da mu więcej swobody. Wybierając model dla swojej pociechy, warto również zwrócić uwagę na dodatki dołączone do poszczególnego rodzaju kombinezonu, takie jak rękawiczki, buciki czy kapturek.

Reklama

Kombinezon zimowy – na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze?

Kombinezony zimowe mają za zadanie zapewnić dziecku komfort, odpowiednią temperaturę ciała oraz bezpieczeństwo w najchłodniejsze dni. Warto więc sprawdzić kilka czynników, które na to wpływają. Przede wszystkim: materiał wysokiej jakości. To właśnie od tego zależy, czy ubranko będzie ciepłe i oddychające, dlatego dobrym wyborem będą materiały niealergiczne. Równie ważne jest ocieplenie kombinezonu zimowego, które powinno mieć odpowiednią izolację termiczną. Niemniej ważna jest wodoszczelność odzieży, by podczas zabawy w deszczu czy śniegu do ciała maluszka nie docierała mroźna wilgoć.

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem wybierając kombinezon zimowy dziecięcy, sprawdź rodzaj zapięcia, by łatwo i szybko przygotować swoje dziecko na wyjście.

Reklama

Ułatwi to też ewentualne zmienianie pieluszki podczas wyjścia lub podróży. Dokładnie zweryfikuj też rozmiar oraz wymiary! Kombinezon zimowy nie powinien być ani za duży, ani za mały. Dziecko musi czuć się komfortowo zarówno w wózku, jak i w foteliku samochodowym. Dobrym pomysłem jest także wybór kombinezonu z elementami odblaskowymi, co zwiększy bezpieczeństwo malucha, szczególnie tego, który porusza się już na własnych nogach. Zwróć też uwagę na to, w jaki sposób prać kontenty model.

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić kombinezon zimowy dla chłopca, czy dla dziewczynki – w 5.10.15. znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoje dziecko!

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama