Na tle nieba w kole kobiece dłonie dzierżące kieliszki z szampanem
Materiał partnera

Kreatywny wieczór panieński – co warto przygotować, by dobrze się bawić?

Wcale nie musisz wydawać fortuny, by celebrować ostanie dni bycia singielką. Czasem kameralne przyjęcie w gronie przyjaznych kobiet może gwarantować lepszą zabawę niż bogate przyjęcie z limuzyną. Sprawdzi się nawet domówka, jednak nie może na niej zabraknąć podstawowego wyposażenia. O czym należy pamiętać?  
Reklama

Imprezie powinien dopisywać humor wszystkich uczestniczek, dlatego należy pamiętaj o wcześniejszym przygotowaniu 3 podstawowych rzeczy: pysznego jedzenia, wybornych trunków i atrakcji. Pokuś się o wymowny tort oraz szczególny aperitif – będą wspaniałą osłodą tego wyjątkowego wieczoru. Co jeszcze warto zorganizować? 

Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Możesz wybierać spośród spokojnych atrakcji albo serwować przyszłej Pannie Młodej niesamowite wrażenia – wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujesz i co lubi kandydatka na żonę. Do ekstremalnych i ciekawych atrakcji zalicza się: 

  • weekendowy wyjazd do jednej z europejskich stolic, 
  • skok na bungee lub ze spadochronem, 
  • kurs pieczenia ciast czy robienia naczyń z gliny, 
  • wyprawa do znanej winnicy w celu degustacji lokalnych trunków, 
  • aktywna wyprawa w góry lub nad morze (w zależności od sezonu i preferencji). 
Reklama

Możliwości jest sporo, jest to kwestia dobrej organizacji i porozumienia się z uczestniczkami tego wyjątkowego wieczoru. Warto zadbać także o niezbędne dodatki podkreślające charakter imprezy i najważniejszą osobę przyjęcia, dlatego zamów wcześniej dekoracje jak toppery do ciast, balony, koronę, nakrycia głowy, szarfy oraz inne dodatki.

Ciekawy wieczór panieński na spokojnie

Jeśli ogranicza Cię budżet, zawsze się sprawdzi piżamowe party. Możecie zorganizować filmowy wieczór z komediami lub klasycznymi wyciskaczami łez. Do tego nie może zabraknąć popcornu i dobrych trunków. Inne sposoby na udany wieczór panieński w zaciszu domu to:

  • game night, czyli wieczór szalonych gier, dlatego koniecznie zaopatrz się w karty, planszówki oraz inne akcesoria potrzebne do przeprowadzenia ciekawych rozgrywek, 
  • wieczór piękności – możesz zamówić wizytę cenionej kosmetyczki, która przyjeżdża do domu lub zamówić potrzebne specyfiki z wyższej półki do samodzielnego przeprowadzenia upiększających zabiegów, 
  • ogrodowy piknik – piękne koce, świece i poduszki są potrzebne do tego, by cieszyć się wspólnym obcowaniem na łonie natury, 
  • wieczór DIY, czyli majsterkowanie w przyjaznym gronie; może to być również tworzenie makram, ręcznie wyrabianego mydła lub produkcja dekoracji, które ozdobią salę podczas wesela. 

Udany wieczór panieński to kwestia dobrej organizacji i kreatywności. Korzystaj z tego, co masz – przytulnego patio, kolekcji płyt z lat 90. czy też szczególnych umiejętności, jakimi może się podzielić uczestniczka takiego spotkania. Nade wszystko nie zapominaj o tym, że gwiazdą tego wieczoru jest kandydatka na żonę i wszystko powinno być przygotowane w zgodzie z jej preferencjami. 

 
Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama