książki na Walentynki
Canva.com

Książki na Walentynki dla niej. Te dwa gorące romanse rozbudzają wyobraźnię

Walentynki to dla kobiet szczególny dzień, w którym uwielbiają one nie tylko dawać przepiękne prezent, ale również je dostawać. Dla swojej ukochanej najlepiej wybrać książkę dla walentynki dla niej, ponieważ książki romantyczne lub te niegrzeczne, umilą jej zimowe wieczory, przy świeczkach i lampce wina.
Reklama

Jeśli jednak nie wiesz, która z wielu tysięcy pozycji książkowych, najlepiej by się sprawdziła jako książkowy prezent na walentynki, to poniżej znajdują się dwie powieści romantyczne, który przypadną do gustu każdej dorosłej kobiecie.

To ty pracujesz dla mnie - Ada Tulińska

książki na Walentynki
Canva.com

„Ty pracujesz dla mnie” to gorący romans biurowy, w którym Kordian i Zosia będą podstawiani niejednokrotnie pod ścianą, ale zawsze będzie udawało im się uciec od swoich uczuć, lecz nie będą mogli tego robić w nieskończoność, i pewnego dnia, nie będą mieli innego wyjścia, jak tylko stanąć twarzą w twarz, nie tylko z drugą osobą, ale również stoczyć wewnętrzną walkę ze samym sobą.

Reklama

Kiedy do grupy Kordiana, dołącza Zosia, młoda i uzdolniona uczennica ASP, nikt nie wie, dlaczego kobieta za wszelką cenę stara się unikać Kordiana. Nie wiedzą jednak, że tych dwoje spotkało się już wcześniej, a Zosia, chciałaby o tych spotkaniach jak najszybciej zapomnieć.

Jednak codzienna praca z Kordianem sprawia, że tych dwoje zaczyna się do siebie zbliżać, na tyle, że Zosia chce wiedzieć kilka rad o mężczyzny na temat randkowania. Jednak Kordian z dnia na dzień, zaczyna odczuwać zazdrość, której do tej pory nigdy nie doświadczył.

„Ty pracujesz dla mnie” Ady Tulińskiej to książka polecana przez wiele czytelniczek i mogą one zapewnić, że to jednak z najlepszych książek na prezent walentynkowy dla niej.

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty - Anna Langner

Dla uroczej Ginger Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy dzień roku.

Reklama

Dzień miłości i obdarowywania swoich najbliższych najlepszymi prezentami. Jednak w tym roku, będą, one lekko się różnił od tych poprzednich, ponieważ jej ojciec ma zamiar przyprowadzić swoją nową żonę, nie tylko na jeden dzień, ale na cały miesiąc. Dodatkowo nie przyjedzie ona sama, ponieważ będzie jej towarzyszył jej syn- Jason.

Jason to typ chłopaka, który jest tajemniczy i nie znosi stosować się do żadnych reguł. Relacja i Ginger i Jasona zacznie się komplikować, wtedy, gdy niedługo tych dwoje zostanie rodzeństwem.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama