Dieta pudełkowa
Canva.com

Lunchbox do pracy. TOP 5 produktów, które są zdrowe i sycące

Wiele diet zaleca spożywanie kilku posiłków w ciągu dnia, aby uniknąć głodu. Między obiadem a kolacją normalną rzeczą jest zjedzenie przekąski lub przystawki. Należy zapomnieć, że wszystkie te przekąski mogą być szkodliwe, ponieważ istnieje wiele zdrowych przekąsek, które możemy znaleźć w automatach w biurach lub które możemy sami zabrać do pracy.
Reklama

Orzechy.

W ofercie znajduje się szeroki wybór orzechów, które z pewnością zachwycą niejedną osobę. Te zdrowe przekąski orzechowe obejmują np. orzechy włoskie, pistacje, migdały. Orzechy są bardzo dobre dla organizmu, ponieważ są w stanie pomóc w funkcjonowaniu jelit, a także poprawić pamięć wśród innych korzyści.

Suszone owoce.

Suszone owoce to kolejna z najbardziej popularnych i zdrowych przekąsek. Mają wszystkie właściwości świeżych owoców. Ponieważ jednak poddawany jest procesowi suszenia, ma znacznie dłuższy okres przydatności do spożycia, co czyni go idealnym produktem do posiadania w jednym z tych automatów. To, czego można się spodziewać po owocach, to wysoka zawartość witamin, błonnika i minerałów. Jedyną różnicą między suszonymi owocami a świeżymi jest to, że usunięto z nich wodę, więc nadal są świetne w zapobieganiu wielu chorobom i wzmacnianiu organizmu.

Batony energetyczne.

Batony energetyczne są idealne na dodatkowy zastrzyk energii, gdy brakuje Ci energii, a także do powstrzymania uczucia głodu. Na rynku można znaleźć różne odmiany batonów energetycznych, z których najczęściej spotykane są czekoladowe, musli i jagodowe. Różne odmiany, aby zaspokoić wszystkie gusta, ale zawsze z tą samą zaletą.

Pomidory koktajlowe.

Reklama

Ze względu na swój niewielki rozmiar, pomidory cherry są idealne do zabrania w podróż i cieszenia się słodką opcją, bogatą w witaminę C i likopen. Trzymaj kilka z nich w szklance i weź je ze sobą, gdziekolwiek ich potrzebujesz, te pomidory cherry są ważnym źródłem przeciwutleniaczy, pomagając Ci czuć się znacznie młodziej, jednocześnie dając dodatkowy zastrzyk energii.

Jogurt.

Na koniec jogurt, jeden z bardziej popularnych produktów wśród przekąsek wśród osób, które nie chcą przybierać na wadze. Oprócz szerokiej gamy opcji smakowych, jogurty są bogate w witaminy i minerały oraz stanowią świetne źródło wapnia. Dzięki wyjątkowemu opakowaniu są też wygodne do noszenia ze sobą wszędzie tam, gdzie ich potrzebujemy.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama