Namiot tipi w pokoju dziecka na tle słonecznego okna
Materiał partnera

Namioty tipi – świetna dekoracja do pokoju dziecka!

Każdy rodzic pragnie, aby pokój jego pociechy był ładny, bezpieczny, przytulny i pełen inspiracji. Z tego względu pokoje dziecięce wyposażane są w meble i akcesoria, które ocieplają klimat pomieszczenia, nadają przytulności i są praktyczne oraz funkcjonalne. Jednym z popularnych elementów umeblowania, już od kilku lat, są namioty tipi, które idealnie sprawdzają się w pokojach każdego dziecka. Taki namiot stwarza miły kącik do zabawy oraz relaksu, co więcej jest on wspaniałą dekoracją.
Reklama

Raz zakupione tipi posłuży przez długie lata, ponieważ nadają się dla dzieci w wieku od roczku do siedmiu lat.

Uniwersalny namiot tipi dla dziecka

Małe dzieci bardzo lubią kryjówki, zabawy w chowanego, a także chętnie budują tak zwane bazy. Z tego względu namioty tipi w pełni pokrywają zapotrzebowanie małych dzieci. Namiot tipi w pokoju dziecięcym pełni różnorodne funkcje. Wszystko uzależnione jest od wyobraźni pociechy. Może być wykorzystywany jako kryjówka przed niebezpieczeństwem, garaż dla samochodzików, zamek dla księżniczki, oraz domek w wiosce Indian. Można więc powiedzieć, że zakup namiotu tipi, jako prezentu dla dziecka, to doskonały pomysł, który rozwinie kreatywność dziecka.

Warto również pamiętać, że namiot tipi nie służy jedynie do zabawy. Jest on również wygodnym miejscem do wypoczynku.

Reklama

Miły domek będzie oczywiście dla dziecka bezpiecznym schronieniem przed różnymi „niebezpieczeństwami” oraz miejscem do wyciszenia i odreagowania. W namiocie tipi maluch może spokojnie spać oraz wieczorami czytać ulubione bajki z rodzicami.

Namiot tipi wśród kwiatów w pokoju dziecka
Materiał partnera

Co więcej, namiot tipi pełni funkcję dekoracyjną - wygląda stylowo oraz bardzo uroczo. Odmienia on wygląd pokoju dziecięcego, tworząc niepowtarzalną aranżację.

Reklama

Namiot tipi – stabilna konstrukcja i bezpieczeństwo użytkowania

Namioty tipi wykonane są z solidnych materiałów, które są przyjazne dzieciom. Zazwyczaj jest to bawełna bądź len. Stelaż z sosnowych kijków jest solidny i zamocowany w tunelach z materiału, przez co cała konstrukcja jest stabilna. Same kijki są idealnie gładkie, przez co nie ma mowy o skaleczeniu czy nabiciu drzazgi do rączki. Kolorowe wzory materiału na tipi sprawiają, że łatwo można dopasować je do wystroju pomieszczenia. Co więcej, ładne malunki znajdujące się na tkaninie namiotu, pobudzają kreatywność dzieci.

Po skończonej zabawie namiot tipi można złożyć i schować do pokrowca. W takiej postaci nie zajmuje wiele miejsca, jest łatwy w transporcie oraz nie ulega zabrudzeniu i zakurzeniu.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama