Biały odkurzacz Dreame X40 Ultra w stacji dokującej w eleganckiej łazience
Materiał partnera

Odkurzacz Dreame X40 Ultra - Twój sprzymierzeniec w walce z kurzem i innymi zanieczyszczeniami podłogi

Jeżeli nie masz czasu na korzystanie z tradycyjnego odkurzacza, to wybierz robota sprzątającego Dreame X40 Ultra. Będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce z wszelkimi zanieczyszczeniami podłogi, zarówno okruszkami po jedzeniu, piaskiem przyniesionym na butach z podwórka, jak i włosami czy sierścią zwierząt, a nawet rozlanymi płynami. Dowiedz się więcej na temat innowacyjnych technologii zastosowanych przez producenta w tym urządzeniu.
Reklama

Technologia OmniDirt - wykrywanie zanieczyszczeń i dostosowanie siły czyszczenia do rodzaju zabrudzenia 

Nie musisz już czyścić podłogi mopem i martwić się, czy panele ze względu na zbyt dużą wilgoć nie zaczną butwieć lub wielokrotnie myć ręcznie podłogi ze względu na widoczne smugi. Wystarczy, że wybierzesz odkurzacz Dreame X40 Ultra z funkcją mopowania. Ten wielofunkcyjny robot sprzątający wykona pracę za Ciebie. Producent zastosował w nim technologię OmniDirt, która pozwala na rozpoznanie zanieczyszczeń i dopasowanie do niej stopnia wilgotności pada do czyszczenia podłogi na 32 poziomach. Także wtedy gdy robot sprzątający odkurza podłogę z piasku, kurzu czy włosów i sierści, dopasowuje moc ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni twardej czy dywanu na czterech poziomach. Maksymalna wynosi 12000 Pa.

Reklama

Nie musisz już używać rollera do usuwania włosów czy sierści, gdyż szczotka TriCut poradzi sobie z nimi bez trudu. Najpierw ścina je z powierzchni, a później kieruje do zbiornika na kurz.      

Technologia MopExtend™ RoboSwing - ruchoma szczotka wyczyści najciaśniejsze zakamarki w pomieszczeniu 

Dreame X40 Ultra to innowacyjny robot sprzątający ze względu na zastosowanie ruchomej szczotki bocznej. Ten element wysuwa się w zakresie 4 cm i podnosi do 10 mm. Dzięki temu może dotrzeć nawet w najciaśniejsze zakamarki w pomieszczeniu. W ten sposób usunie rozlany pod meblem płyn, gdy użyjesz funkcji mopowania i padu, ale i odkurzy okruchy, które wpadły pod sofę czy narożnik. Unikasz w ten sposób konieczności schylania się i ręcznego usuwania kurzu i innych zanieczyszczeń przy użyciu zmiotki.

Reklama

Ba! Dreame X40 Ultra dotrze nawet w te miejsca, gdzie bez unoszenia mebla nie dasz rady zmieść ich ręcznie. Technologia MopExtend™ RoboSwing pozwala na dokładne usunięcie kurzu także przy listwach przypodłogowych, co nie jest dostępne w przypadku wielu innych robotów sprzątających.       

Inteligentne czyszczenie CleanGenius dla Twojej wygody, funkcja samoczyszczenia pada, wymiany brudnej wody oraz opróżniania pojemnika na kurz   

Korzystając z aplikacji DreameHome, możesz zaprogramować pracę robota sprzątającego Dreame X40 Ultra. W tym przypadku dostępna jest także funkcja CleanGenius, dzięki której robot dopasuje siłę czyszczenia do typu podłogi oraz rodzaju zabrudzenia. Jedyne co musisz zrobić poza ustawieniem pracy robota sprzątającego, to podłączyć stację bazową i wcześniej uzupełnić zbiornik na czystą wodę.

Reklama

Dreame X40 Ultra posiada funkcję samoczyszczenia. Gdy pad jest zabrudzony, wraca do stacji, by wyczyścić go w temperaturze 70 stopni. To pozwala na zabicie bakterii, roztoczy i innych patogenów, a powierzchnia pada znów jest gotowa do użycia. Dreame X40 Ultra wykorzystuje także pięciokanałowy system rozpoznawania koloru wody z zastosowaniem między innymi kamery RGB. Dzięki temu, gdy woda jest zanieczyszczona powraca do stacji bazowej, by ją wymienić. Stacja bazowa jest wyposażona w osobny pojemnik na brudną wodę, zatem nie ma obaw, że ciecze będą się mieszać. Odkurzacz Dreame X40 Ultra samodzielnie opróżnia także pojemnik na kurz. To doskonałe rozwiązanie dla Twojej wygody. Jeśli chcesz zamówić ten model, wejdź na stronę: https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13.           

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama