Uśmiechnięta dziewczynka bawi się radośnie zestawami LEGO Disney Princess
Materiał partnera

Odrobina magicznej zabawy z zestawami LEGO Disney Princess

Księżniczki Disneya od wielu lat stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń dziewczynek. Wartości, które płyną z bajek Disneya, są ponadczasowe, dlatego teraz obserwujesz, jak Twoja córka chętnie czerpie mądrość z klasyków animowanych historii. Gdy na ekranie pojawią się napisy końcowe, zachęcamy do spędzenia wspólnie czasu i rozmowy o tym, co wydarzyło się w obejrzanej właśnie bajce. A nie od dziś wiemy, że najbardziej wartościowe rozmowy odbywają się przy zabawie.
Reklama

Zobacz, jakie zabawki możesz wybrać dla swojej małej księżniczki i zdecyduj się klocki LEGO Disney z Waszą ulubioną animowaną postacią.

Zestawy LEGO DUPLO dla najmniejszych miłośniczek Disneya

Twoje dziecko obejrzało po raz pierwszy Krainę Lodu? Z pewnością nie słyszysz teraz w domu nic innego niż Mam tę moc lub Ulepimy dziś bałwana. Niezależnie od tego, czy za oknem pada śnieg, czy też panują upały, Twoja pociecha może odgrywać wiele scenek z bajki dzięki jednemu z zestawów LEGO DUPLO. Klocki LEGO DUPLO są odpowiednie nawet dla dwuletnich dzieci, a niewielkie elementy pozytywnie wpłyną na ich zdolności motoryczne. Aby zapoznać swoją małą księżniczkę z klockami LEGO Disney, wybierz na początek zestaw z Elzą i Olafem, którzy wspólnie piją herbatkę i jedzą pyszny podwieczorek. Uśmiechnięte postaci księżniczki Arendell i małego bałwanka zapewnią godziny wspaniałej zabawy. Jeżeli celujesz w bardziej złożone zestawy LEGO, sięgnij po Zamek z Krainy Lodu.

Reklama

W tym zestawie LEGO DUPLO księżniczki Elza i Anna wraz z Olafem mogą zjeżdżać po śnieżnej zjeżdżalni. Unikalny świecący klocek po naciśnięciu rozbłyskuje wieloma kolorami i oświetla lodowy pałac.

Królewskie budowle dla małych konstruktorek

Kto powiedział, że dziewczynki nie lubią konstruować? Wybierz dla swojej małej wielbicielki budowania zestawy dla dzieci, które pobudzają wyobraźnię i zmysł konstruktorski. Pięciolatki śmiało poradzą sobie z ponad 300-elementowym zamkiem Kopciuszka. Budowanie licznych komnat i ich wykańczanie to frajda sama w sobie. W gotowym i pomysłowo urządzonym zamku Twoja córka wraz z koleżankami może odgrywać wiele improwizowanych scenek, używając dołączonych figurek Kopciuszka, Księcia z bajki i Lady Tremaine. Jeżeli chcesz wraz z córką skompletować imperium LEGO Disney, nieopodal zamku Kopciuszka umieśćcie podwodny pałac innej LEGO księżniczki, jaką jest Arielka.

Reklama

Imponująca siedziba Króla Trytona składa się z wielu komnat, w których księżniczki LEGO mają wszystkie akcesoria do wspaniałej zabawy. W tym zamku LEGO Disney księżniczki Arielka i Arista mogą bawić się całe dnie na wspaniałej zjeżdżalni.

Wspólna zabawa księżniczek LEGO Disney

Szukasz zabawki, która kryje w sobie świat więcej niż jednej księżniczki LEGO Disney? Mamy coś idealnego dla Ciebie. Jeżeli Twoja córeczka uwielbia bajki inspirowane Orientem, klocki LEGO z Mulan i Dżasminą proponują wiele możliwości zabawy dwiema przebojowymi księżniczkami. Oprócz wspaniałych budowli, zestawy dla dzieci z Mulan i Dżasminą posiadają ich najlepszych zwierzęcych przyjaciół, czyli konia Khana i tygrysa Radżę. Dzięki ich obecności księżniczki LEGO mogą podróżować w różne zakątki imperium i odwiedzać pałace swoich przyjaciółek. Mulan i Dżasmina mogą wybrać się na przykład do królewskich stajni Belli i Roszpunki.

Reklama

Miłośniczki czułej opieki nad zwierzętami będą zachwycone nieograniczonymi możliwościami dbania o konie, jakie dają zestawy LEGO z królewskimi stajniami. Dwa konie, którymi na co dzień opiekują się księżniczki LEGO, uczą empatii i regularnego dbania o pupili. Zadowolone konie będą z radością skakać przez przeszkody i zdobywać puchary dla swoich kochających opiekunek.

Nieoczywiste zabawki dla dzieci, które sprawdzą się w podróży

Przed Tobą długa podróż pociągiem lub samochodem? Obawiasz się, jak Twoje dziecko zniesie tę podróż? Nie przejmuj się, tylko zorganizuj doskonałe urozmaicenie monotonnej podróży. Niecodzienne zestawy LEGO w formie zamykanej księgi to zabawki, które kryją w sobie wspaniały świat księżniczek Disneya. Po otwarciu książki oczom Twojego dziecka ukażą się ulubione klocki LEGO i figurki wspaniałych bohaterek Disneyowskich bajek. Zestawy LEGO z księżniczkami skrywają wewnątrz wspaniałe pałace, postaci księżniczek i wiele akcesoriów urozmaicających zabawę.

Reklama

Dla swojej pociechy możesz wybrać klasyczną wersję z Arielką, Kopciuszkiem, Bellą i Tianą lub klocki z Elzą i Anną inspirowane Krainą Lodu. Zestawy dla dzieci w formie książki umilą każdą długą podróż, nudny deszczowy dzień lub oczekiwanie w długiej kolejce do lekarza.

Zestawy LEGO dla małych księżniczek to piękne i praktyczne zabawki, które gwarantują doskonałą zabawę i uczą wielu przydatnych zachowań. Klocki LEGO pobudzają kreatywność i wyobraźnię w niejednej małej konstruktorce. Imponujące pałace do samodzielnego zbudowania mogą być impulsem do związania swojej przyszłości z architekturą lub innymi inżynieryjnymi kierunkami. Dlatego zabawki dla dzieci z godnymi naśladowania księżniczkami Disneya są doskonałe dla współczesnych małych i nieco większych księżniczek, które chcą być silne, odpowiedzialne i aktywne w społeczeństwie.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama