Zakochani kobieta i mężczyzna podczas majówki na tle zachodzącego słońca. Kobieta trzyma kwiaty.
Canva

Romantyczna majówka — sprawdź, jak spędzić ten czas we dwoje!

W końcu wiosna w pełni! Jest coraz cieplej, kwitną kwiaty... Nadchodzi też majówka, chwila oddechu, można spędzić czas z drugą połówką. Jak zaplanować najbliższe dni, żeby majówka była naprawdę romantyczna? Sprawdź, jak najlepiej wykorzystać ten wolny czas i spędzić z ukochanym niezapomniane chwile.
Reklama

Wyjazd last minute

Nie planowaliście nigdzie wyjeżdżać w tym roku? A może jednak skusicie się na romantyczny wypad? Dokąd? Wszystko zależy od tego, co lubicie.

Zakochana para siedząca na trawie podczas majówki.
Canva

Miasta, miasteczka

Jeśli odpowiada wam miejski zgiełk, idealny będzie wyjazd do innego miasta. Nie musicie tam nawet nocować — jednodniowa wyprawa też potrafi dostarczyć wrażeń. Przed wyjazdem najlepiej szukać nietypowych miejsc, które warto odwiedzić w danym miejscu. Często są dużo bardziej interesujące niż te z lokalnych przewodników turystycznych.

Reklama

Kontakt z naturą

Dla wielbicieli przyrody wybór będzie oczywiście tylko jeden. Jednak znowu — nie musicie nigdzie zatrzymywać się na noc. Wystarczy zabrać ze sobą odpowiednio dużo jedzenia i pojechać gdzieś do lasu, w góry, czy nad jezioro na jednodniową wycieczkę. Pozwoli to naładować baterie i spędzić razem czas.

Blisko domu

Jeśli nie możecie sobie pozwolić na nawet na krótki wypad gdzieś dalej, to może warto poszukać przyjemnych miejsc jak najbliżej miejsca zamieszkania?

Piknik w parku

Pyszne jedzenie, koc, może jakieś gry planszowe? Tutaj niewiele trzeba do szczęścia. Zieleń dookoła, rozśpiewane ptaki i słońce na twarzy są czasem więcej warte niż najdroższa wycieczka.

Dziewczyna i chłopak zjadają pizzę podczas majówki.
Canva

Wypad na basen

Chwila beztroskiej zabawy z ukochanym to jest to! W wodzie możecie się czuć swobodnie i szaleć zapominając o rzeczywistości. Wielbiciele adrenaliny mogą korzystać z wielkich zjeżdżalni, a osoby ceniące chwilę spokoju z przyjemnością wskoczą do jacuzzi, czy do klimatycznej sauny.

Wyjście do restauracji

To nie musi być jedno miejsce, każdego dnia możecie wybrać się gdzie indziej. Wypróbujcie nowe smaki, inne niż zwykle otoczenie. Takie wyjście to idealny moment na spędzenie czasu we dwoje, spokojne porozmawiać.

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama