Łazienka z biało-czarnymi marmurowymi płytkami , białą wanną i dwoma białymi umywalkami
Canva

Super trik na czystą wannę. Te środki na pewno masz w domu

Modele wanien w sklepach są wielorakie, ale są też wanny z funkcją prysznica. Potrzebujesz wanny – siadasz i masz kąpiel, a potrzebujesz prysznica i swoją wannę zamieniasz w prysznic. Są różne rozwiązania. Jednak wanna musi pasować do łazienki i nade wszystko musi się zmieścić, bo to chyba zawsze jest najgorszy problem. A któż nie lubi kąpieli pełnej wody z pianą?
Reklama

Chyba nie ma takiej osoby. Wanna znajduje się w łazienkach, ale często jej czystość pozostawia wiele do życzenia. Pojawiają się ślady w tych miejscach, dokąd sięgała woda i inne zabrudzenia. Trudno to doczyścić. Są jednak niezawodne sposoby, o których wiedzą prawdziwe gospodynie. Wcale nie trzeba drogich detergentów. Wszystko, czego potrzebujesz do umycia zazwyczaj wykorzystujesz i masz w domu. Zdradzę tu ten sekrecik.

Szybkie mycie wanny

Polej wannę octem i spłucz wodą. Teraz na gąbkę posyp sody oczyszczonej i przetrzyj wszystko, nie musisz spłukiwać przed kolejnym etapem. Nawet pozostaw na chwilkę, efekt będzie lepszy. Kolejny etap – posyp wszystko kwaskiem cytrynowym, teraz spłucz ciepłą wodą. Powinno być wszystko doczyszczone. Nie ma tylko zapachu, ale jest na to sposób, wyciśnij cytrynę i polej na miejsca najczęściej zabrudzane, po paru minutach opłuknij. Masz błysk i zapach cytrynowy. Wanna lśni.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama