Kobiece dłonie o czerwonym manicure trzymające drobny uniwersalny top prezent na Mikołajki z czerwoną koakrdą
Materiał partnera

TOP 3 uniwersalne prezenty na Mikołajki, które pokocha każdy

Mikołajki to święto, które obchodzimy 6 grudnia. Dzień ten zyskał popularność na całym świecie, a tradycją stało się wręczanie w tym dniu prezentów najbliższym. Już w październiku sklepy zaczynają nas zalewać ofertami na prezenty mikołajkowe. Co wybrać?
Reklama

Pewnie zastanawiasz się jaki prezent najbardziej ucieszy twoich bliskich. Czy kolejna figurka Świętego Mikołaja to dobry pomysł? Zdecydowanie nie. Rzeczy materialne cieszą się zainteresowaniem tylko przez chwilę. Później zostają rzucone w kąt, gdzie kurzą się i zajmują miejsce. Jaki więc wybrać prezent, aby zaskoczył bliską osobę i został na długo zapamiętany? Sprawdź nasze TOP 3 prezentów na Mikołajki.

Szukasz mikołajkowych prezentów dla bliskich? Zastanawiasz się, jak możesz ich uszczęśliwić? Wybór prezentów jest ogromny. Lot widokowy samolotem, lot balonem, skok ze spadochronem, kurs ceramiki, nauka śpiewu to tylko nieliczne z dostępnych prezentów. Nie jesteś pewien, jaki prezent będzie odpowiedni? Lubisz uniwersalne rozwiązania, które uszczęśliwią każdego? Cenisz sobie możliwość dopasowania prezentu przez osobę obdarowaną? Poniżej przedstawiamy nasze TOP 3 uniwersalne prezenty na Mikołajki.

Voucher do kawiarni

Jeśli szukasz uniwersalnego prezentu na Mikołajki, to świetnym pomysłem będzie voucher do kawiarni. Osoba obdarowana będzie mogła wybrać się tam sama lub z kimś bliskim. Możliwość spędzenia czasu w kawiarni i wybranie z oferty pysznej kawy czy herbaty i deseru to idealny sposób na relaks. Oferta będzie różniła się w zależności od wybranego miejsca, ale to, co je łączy to pyszna kawa przygotowana przez baristę. Wizyta w kawiarni to dobry pomysł na spędzenie czasu z bliską osobą i poświęcenie czasu na rozmowę i odpoczynek od codziennych obowiązków, a to wszystko w miłej atmosferze klimatycznej kawiarni.

Życzenia od Świętego Mikołaja

Reklama

Twoje dziecko czeka na spotkanie ze Świętym Mikołajem? A może chciałbyś zaskoczyć żonę niecodziennym prezentem? Możesz podarować bliskiej osobie życzenia od samego Świętego Mikołaja. Sam wybierasz temat życzeń, a profesjonalny aktor wcieli się w rolę Mikołaja i zaskoczy bliską Ci osobę. Film z życzeniami trwa około 1 minuty i już na zawsze zostaje w pamięci obdarowanego. Dodatkowo film można pobrać i odtwarzać dowolną ilość razy. Spełnij dziecięce marzenia i złóż życzenia z pomocą Świętego Mikołaja.

Voucher na zabiegi SPA

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów uniwersalnych jest voucher na zabiegi SPA. Osoba obdarowana będzie mogła wybrać dowolną usługę z oferty SPA. To świetny sposób na wręczenie uniwersalnego prezentu, który obdarowany może dopasować indywidualnie do swoich potrzeb i preferencji.

Reklama

W ofercie SPA znajdują się masaże relaksacyjne, aromaterapeutyczne, gorącymi kamieniami, zabiegi na ciało i twarz. Dzięki pobycie w SPA osoba obdarowana będzie mogła zadbać zarówno o ciało, jak i ducha. Możliwość dobrania zabiegu do indywidualnych potrzeb to świetny pomysł dla każdego. Szeroka gama zabiegów oferowanych przez SPA sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Jak widzisz, poszukiwanie idealnego prezentu na Mikołajki wcale nie musi być trudne. Możesz uszczęśliwić bliskich oryginalnymi prezentami, które gwarantują dobrą zabawę i  miłe wspomnienia. Z naszym TOP 3 wybór prezentu powinien być łatwiejszy. Jeśli chcesz zobaczyć inne propozycje na uniwersalne prezenty na Mikołajki , to sprawdź ofertę serwisu Prezentmarzeń.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama