Bukiet kolorowych kwiatów na dzień kobiet.
Canva

Najpiękniejsze życzenia i śmieszne wierszyki na Dzień Kobiet

Nadeszło marcowe święto wszystkich kobiet. Pamiętaj, żeby złożyć życzenia swoim znajomym, koleżankom, dziewczynie, żonie, mamie, babci czy cioci. Każda z nich ucieszy się, że pamiętasz. Zebraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze i śmieszne życzenia na Dzień Kobiet.
Reklama

Kiedy jest Dzień Kobiet?

To święto kojarzy się z nadchodzącą wiosną. Już 8 marca składamy życzenia wszystkim kobietom. Dość sympatycznym gestem jest podarowanie kwiatów lub drobnego upominku w tym dniu.

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Kobiet

  • Dużo miłości, dużo radości. Dnia bez przykrości. Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego dobrego, niech nie spotyka Cię nic złego. Słońca, kwiatów i wiosny dookoła.
  • Niech Twoje święto będzie co dnia. Uśmiechu Ci życzę i marzeń spełnienia. I codziennej chwili wytchnienia. Obyś dużo energii miała, a także odpoczywała, kiedy tylko chciała.
  • Żeby dobroć Cię spotkała. I samą radość w życiu doświadczała. Życia bez łez i szczęścia bezkres, spełnij swe marzenia, niech Cię ominie stres. Sięgaj codziennie gwiazd, niech oświetli Cię ich blask. Niech świat u Twoich stóp leży i swym pięknem Cię cieszy.
Bukiet różowych tulipanów na Dzień Kobiet.
Canva

Śmieszne wierszyki na Dzień Kobiet

  • Pieniędzy na koncie, bogactwa dużego. Samochodu najszybszego i dużo słodkiego. Życia kwiatami usłanego.
  • Kobieto kochana, już od rana, bądź uśmiechnięta z okazji Twego święta. Niech życie gna, a Twoja radość trwa. Życzę Ci radości co dnia.
  • Dla wszystkich Kobiet samego dobrego, nie tylko od święta, lecz dnia każdego. Samych radości, bez powodów do złości. Kwiatów od rana i dużo miłości.
Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama