Dla pań powstał dyskretny zestaw narzędzi, które planują zemstę!

Związki Wtorek, 23 października 2018
Oceń:
4 / 16 głosów
Dla pań powstał dyskretny zestaw narzędzi, które planują zemstę!

Która z nas nie miała w życiu ochoty zemścić się na przykład na mężczyźnie, który nas skrzywdził? Oczywiście z przymrużeniem oka potraktuje poniższy tekst. W żaden sposób nie namawiamy Was do złego.

Dyskretny zestaw narzędzi o nazwie ZOŁZO jest przeznaczony do cichej, ale istotnej zemście na wybranym obiekcie (przewinieniem może być na przykład: zbyt duża ilość kłamstw, o kilka narzekań za dużo).
Dzięki temu zestawowi masz szansę przejąć kontrolę i pokazać, że nie jesteś kobietą, którą można skrzywdzić. W końcu możesz pokazać, że jesteś prawdziwą zołzą!

Zestaw obejmuje: zalotka z kolcami, która służy do przedziurawiania kabli i szarpania ubrań, tusz do rzęs ze szpikulcem do rysowania ekranu telefonu lub karoserii, buteleczka perfum kwasowych do niszczenia ubrań, szklany pojemnik z pipetą oraz pilnik do metalu służący piłowaniu najpotrzebniejszych kluczy.

Jak podaje serwis label-magazine; autorką projektu, który został wyróżniony podczas przeglądu portfolio See&Say 2017 Dominika Spytek. Dominika jest studentką II stopnia na kierunku Design w Konstfack Univerisity of Arts, Crafts and Design w Sztokholmie.

Zestaw ZOŁZO został stworzony jako rekwizyty służące do obrony. 

Zobaczcie filmik na którym prezentowany jest zestaw autorstwa Dominiki Spytek:

zołzo from Domka on Vimeo.