Michelle Obama w liście opowiada o trudnym dzieciństwie
Udostępnij Google News
Kariera

Michelle Obama w liście opowiada o trudnym dzieciństwie

Moi rodzice zawsze mnie zachęcali do tego, żeby po prostu polubić siebie i swoje korzenie. Szanować je.

Michelle Obama to kobieta, która w ostatnich latach stała się wzorem dla wielu kobiet. W ostatnim czasie opublikowała poruszający list, w którym opisuje swoje trudne dzieciństwo...
List został napisany za pośrednictwem CBS News do młodszej siebie. Michelle podkreśliła w nim, jak trudno było ciemnoskórej dziewczynce bez bogatych rodziców, przetrwać towarzysko studia w Princestone. Wspomina również o śmierci ojca, Frasera C. Robinsona III, który zmarł, kiedy Michelle miała 27 lat. A także o początkach związku z byłym prezydentem USA, Barackiem Obamą.
Oto fragmenty listu:

W tym miejscu (na Uniwersytecie przyp.red.) nie ma wielu dzieciaków podobnych do ciebie.", wspomina studia na prawie Michelle, wskazując, że studenci byli mało zróżnicowani etnicznie.

Te dzieciaki często były podrzucane na kampus przez własnych szoferów w limuzynach, ciebie podrzucał ojciec wysłużonym sedanem.

Śmierć ojca bardzo tobą wstrząsa, dlatego, że musisz przemyśleć na nowo swoją przyszłość i swoje wybory. Nie martw się jednak, nie będziesz musiała przechodzić przez to wszystko sama.

Związek z Barackiem kompletnie odmieni twoje życie, a jego energia i determinacja sprawi, że twoje ambicje też wzrosną. A poza tym on świetnie wygląda.

Źródło: www.instagram.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie