Z rury wydechowej Twojego auta wydobywa się niebieski, czarny lub biały dym? Sprawdź co to oznacza!

Z rury wydechowej Twojego auta wydobywa się niebieski, czarny lub biały dym? Sprawdź co to oznacza!

Przejdź do galerii zdjęć
Z rury wydechowej naszego samochodu, dym, który się wydobywa powinien być bezbarwny. Co zrobić i kiedy się zaniepokoić gdy jest inny?
Reklama
Okazuje się, że jakakolwiek inna barwa dymu sygnalizuje usterkę, którą należy jak najszybciej usunąć. Jeśli będziemy zwlekać, sytuacja może się pogorszyć.
Zobacz galerię zdjęć: Dym z rury wydechowej
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Rodzina w samochodzie
Zanim zabierzesz samochód w długą, wakacyjną podróż, ważne jest, aby poznać stan techniczny pojazdu odpowiednio wcześniej. Najlepiej jest przeprowadzić kontrolę samochodu przed planowanym urlopem. Pomoże nam to uniknąć problemów, które mogą pojawić się podczas podróży i niechcianych kosztów naprawy.
Bagażnik samochodowy wypchany rzeczami
Planujesz wakacyjną podróż samochodem? Z pewnością bagażnik będzie wypełniony po brzegi i jak zawsze zabraknie miejsca na coś naprawdę ważnego. Okazuje się, że jeżeli odpowiednio zaplanujesz kolejność pakowania oraz dobierzesz kształty i rozmiary walizek, możesz zaoszczędzić sporo miejsca. Oto nasz poradnik, jak optymalnie spakować bagażnik samochodowy na wakacyjny wyjazd.
Planujesz weekendowy wypad z przyjaciółmi? Wypożycz samochód i podróżuj komfortowo
Weekendowe wypady poza miasto ze znajomymi to coraz popularniejszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Możliwość poznania nowych miejsc, czy też pobyt na łonie natury kusi wiele osób. Jednak część z nich rezygnuje z takiej przyjemności. Powodem często jest brak odpowiedniego samochodu. Rozwiązaniem tego problemu może być skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów, która we flocie ma najróżniejsze modele pojazdów. Wśród nich znajdzie się i taki, który zmieści zgraną paczkę przyjaciół wybierającą się na wspólny wyjazd.
Reklama
Reklama
Reklama