Najlepszy pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca - Fotoksiążka
Udostępnij Google News
Dziecko

Najlepszy pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca - Fotoksiążka

Dzień Ojca jest znakomitym pretekstem do sprawienia tacie wyjątkowego prezentu, ukazującego uczucie, jakim go darzysz oraz znajomość zainteresowań i pasji, które obecnie wypełniają jego codzienność. Wspaniały prezent udowadnia, że włożyłaś w niego zaangażowanie i chęć wywołania uśmiechu na twarzy. Fotoksiążka jest znakomitym przykładem podarunku, który ten uśmiech wywoła. Stworzenie fotoksiążki nie jest skomplikowane i czasochłonne, niosąc za sobą możliwość zastosowania różnorodnych dodatków, sprawiających, że efekt końcowy będzie prezentował się profesjonalnie.

Fotoksiążka szyta na miarę

Zaletą samodzielnego tworzenia fotoksiążki jest możliwość dostosowania jej wyglądu do
zawartości, okazji i swojego gustu. Fotoksiążkę możesz "uszyć na miarę", dobierając indywidualnie tło na stronach, cliparty, wpisując tekst oraz planując rodzaj okładki. Pobierając darmowy program do tworzenia, Twoja fotoksiążka będzie mogła powstać o każdej porze, przez siedem dni w tygodniu. Intuicyjny program jest prosty w obsłudze, posiadając możliwość wsparcia w pracy w postaci asystenta projektu. Fotoksiążkę możemy stworzyć ze zdjęć, będących pamiątką podróży życia Twojego taty lub z fotografii, na których jesteście razem. Obowiązkowo dodaj wzruszające podpisy każdego zdjęcia. Fotoksiążka w formie poradnika, w którym w obrazowy sposób przedstawisz instrukcję pielęgnowania hobby Twojego taty, popartą dokumentacją fotograficzną, będzie doskonałym, humorystycznym akcentem, który poprawi nastrój całej rodzinie.

Jak stworzyć perfekcyjną fotoksiążkę w prezencie dla taty?

Jeżeli zdjęcia są już przygotowane w folderze, a Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, czas zainstalować program do tworzenia fotoksiążki. Intuicyjny program posiada narzędzia, dzięki którym stworzysz indywidualny projekt, wyróżniający się osobiście dobranym tłem, układem strony, tekstami i klipartami wokół fotografii. Możesz wybrać rozmiar fotoksiążki spośród dziewięciu, dostępnych wymiarów, począwszy od mini, po XXL. W zależności od upodobań, do dyspozycji są różne rodzaje okładek, od miękkiej, płóciennej, aż po twardą oraz papieru, na którym wydrukowany zostanie Twój prezent dla taty. Aby każdy szczegół pasował do całości, wybierz spośród papieru błyszczącego, matowego standardowego oraz matowego premium. Papier o wysokiej jakości, potwierdzonej gramaturą doskonale komponuje się z stylem, jaki tworzy wspaniałą fotoksiążkę - prezent. Samodzielne tworzenie fotoksiążki jest świetną okazją do wspomnień oraz relaksu po ciężkim dniu, jeżeli jednak nie dysponujesz znaczną ilością wolnego czasu, możesz skorzystać z pomocy asystenta, który zasugeruje najlepsze rozwiązania, usprawniając i znacznie przyspieszając pracę. Odpowiednie rozmieszczenie i dobór fotografii są kluczowe, ale kolorystyka tła, jego styl oraz ozdoby w postaci obrazków i podpisów nadadzą wyjątkowości i indywidualności Twojemu dziełu. Wybierz więc format, układ (pionowy, poziomy lub kwadratowy), rodzaj papieru i motyw, a cała reszta powstanie od serca.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie