Związek bez zobowiązań - dlaczego to się czasami opłaca? 5 powodów
Udostępnij Google News
Związki

Związek bez zobowiązań - dlaczego to się czasami opłaca? 5 powodów

Związek bez zobowiązań ma swoje plusy. Znaleźliśmy ich aż 5!

Związek bez zobowiązań to zarówno wady, jak i zalety, mimo wszystko coraz więcej osób decyduje się w pełni świadomie na takie luźne związki. Trudno jest wytłumaczyć, dlaczego tak się dzieje, aczkolwiek doszukujemy się powodu w nieustającym wyścigu szczurów, który sprawia, że tak naprawdę mamy coraz mniej czasu na wszystko -również na miłość. Stały związek natomiast wymaga od nas niezliczonej ilości poświęceń, na co często nie możemy sobie pozwolić.

Jaki powinien być układ bez zobowiązań?

Jest tylko jedno słowo, które może najlepiej opisać taki związek -luźny! A wiąże się to jednocześnie z tym, że wchodząc z kimś w taki układ, zwyczajnie nie bierzemy za niego odpowiedzialności. Z jednej strony to spory plus, ale z drugiej często zdarza się tak, że mimo tego, iż nie chcemy tego robić, przywiązujemy się do naszego partnera, a wtedy już chcielibyśmy by ta druga osoba była nam w pełni oddana i troszczyła się o nas, jak należy.
Dlatego właśnie warto już na samym początku ustalić pewne reguły, które będą dotyczyły takiej znajomości. W końcu związek bez zobowiązań to również związek i partnerzy muszą znać swoje oczekiwania seksualne, a także emocjonalne.

Jakie zalety ma związek bez zobowiązań?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie