Czy Twój facet jest maminsynkiem? Sprawdź!

Związki Środa, 12 czerwca 2019
Oceń:
4 / 28 głosów

Kiedy poznajesz nowego, potencjalnego partnera, zwykle zwracasz uwagę na to, jaki ma kontakt ze swoją mamą. To naturalne, bo mówi się, że swoją kobietę będzie traktował właśnie tak, jak własną matkę. Co, jednak jeśli okaże się, że to zwyczajny maminsynek?

Gdzie kończy się ta cienka granica?

Taka, która wskazuje jedynie na dobry kontakt z mamą, a nie uzależnienie od niej? Czasami trudno jest ją odnaleźć no bo czy na przykład mieszkanie z rodzicami już skazuje mężczyznę na bycie maminsynkiem? To przecież rozwiązanie dość ekonomiczne. Nie trzeba gotować, wszystko jest zawsze wyprane. Tak naprawdę to i lodówka potrafi się "sama" napełnić. Niestety niektórzy mężczyźni doceniają możliwość takiego rozwiązania, a później okazuje się, że właściwie nie są przygotowani do samodzielnego życia. Ale zdarzają się wyjątki. Jak więc odróżnić maminsynka od faceta, który jedynie troszczy się o swoją rodzicielkę?

Maminsynek nie przyjdzie do Ciebie po radę. To jego mama będzie dla niego najlepszym doradcą i nie warto z nim dyskutować jeśli podejmie decyzję, na którą ona będzie miała wpływ. To raczej mało męskie, gdy Twój facet dzwoni do swojej mamy z zapytaniem o każdą pierdołę, prawda? Takie zachowanie powinno dać Ci do myślenia.

Źródło: pl.freepik.com
Tagi: