Czy związek na odległość może przetrwać?

Związki Czwartek, 6 czerwca 2019
Oceń:
4 / 11 głosów

Miłość nie wybiera. Czasem zdarza się tak, że nasze serce bije mocniej na widok kogoś, kogo wcale nie mamy na wyciągnięcie ręki. Czy to ma oznaczać, że trzeba zrezygnować z uczucia? Bo czy warto pielęgnować coś, co być może nie jest w stanie przetrwać? Koniecznie przeczytajcie!

Związek na odległość nie jest łatwy!

Często wiąże się z różnymi wyrzeczeniami, które dotyczą obojga partnerów. Jednak czy jest na świecie coś ważniejszego od prawdziwej miłości? Skoro i ona i on twierdzą uparcie, że to co ich łączy to coś absolutnie wyjątkowego, dlaczego mieliby coś przerywać? Warto zaryzykować i sprawdzić, czy są w stanie poradzić sobie z setkami a może i tysiącami dzielących ich kilometrów. Wbrew pozorom związek na odległość naprawdę da się utrzymać.

Czasami związek na odległość jest z góry przesądzony

Innym razem to wina przypadku. Żyjecie sobie razem i nagle okazuje się, że to życie chce Was wystawić na próbę. Od tej pory jedno z Was zostanie na miejscu, a drugie pojedzie za granicę, zarabiać większe pieniądze. I wtedy pojawi się pytanie - czy warto? Czy związek na odległość w takim przypadku może przetrwać? Niezależnie od tego ilu ludzi uzna, że to nie może się udać to powinna być WASZA decyzja a my podpowiemy Wam co zrobić, by rozłąka jednak nie była taka straszna.

1. Codzienny kontakt to podstawa. W dobie Internetu o stały kontakt nie trudno. Warto jednak zamienić wymianę smsów czy wiadomości na fb na rozmowę telefoniczną i to najlepiej z kamerką. Rozmowa, to podstawa każdego związku dlatego nie żałujcie na nią czasu i pozwalajcie sobie na nią w każdej wolnej chwili.

Źródło: pl.freepik.com