związek na odległość

Czy związek na odległość może przetrwać?

Przejdź do galerii zdjęć
Miłość nie wybiera. Czasem zdarza się tak, że nasze serce bije mocniej na widok kogoś, kogo wcale nie mamy na wyciągnięcie ręki. Czy to ma oznaczać, że trzeba zrezygnować z uczucia? Bo czy warto pielęgnować coś, co być może nie jest w stanie przetrwać? Koniecznie przeczytajcie!
Reklama
Związek na odległość nie jest łatwy! Często wiąże się z różnymi wyrzeczeniami, które dotyczą obojga partnerów. Jednak czy jest na świecie coś ważniejszego od prawdziwej miłości? Skoro i ona i on twierdzą uparcie, że to co ich łączy to coś absolutnie wyjątkowego, dlaczego mieliby coś przerywać? Warto zaryzykować i sprawdzić, czy są w stanie poradzić sobie z setkami a może i tysiącami dzielących ich kilometrów. Wbrew pozorom związek na odległość naprawdę da się utrzymać. Czasami związek na odległość jest z góry przesądzony Innym razem to wina przypadku. Żyjecie sobie razem i nagle okazuje się, że to życie chce Was wystawić na próbę. Od tej pory jedno z Was zostanie na miejscu, a drugie pojedzie za granicę, zarabiać większe pieniądze. I wtedy pojawi się pytanie - czy warto? Czy związek na odległość w takim przypadku może przetrwać? Niezależnie od tego ilu ludzi uzna, że to nie może się udać to powinna być WASZA decyzja a my podpowiemy Wam co zrobić, by rozłąka jednak nie była taka straszna.
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: związek na odległość
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Kobieta rozmawiająca przez telefon z mężczyzną
Czy związek na odległość ma sens? To pytanie, które wielu parom przychodzi do głowy, gdy stają przed koniecznością rozdzielenia się na pewien czas. Związki na odległość mogą być trudne i wymagające, ale nie są niemożliwe do utrzymania. W tym artykule podzielę się z Tobą kilkoma skutecznymi poradami, które pomogą Ci utrzymać więź emocjonalną i zachować dobre relacje, mimo dzielącego dystansu.
związek na odległość
W tym całym wyścigu szczurów coraz więcej osób nie ma czasu na to, aby poznawać się w realnym świecie. Miłość znajduje się przez internet, na forach internetowych, czy portalach randkowych. Obecnie to nie wstyd mieć profil na takiej platformie. Wielkim plusem jest to, że dzięki takiej możliwości udaje się poznać osobę, na którą nie wpadłoby się na domówce u przyjaciół czy na dyskotece. Jednak sporym minusem często bywa odległość - bo przez internet możemy poznać kogoś z drugiego końca Polski, a nawet świata. Jak sobie radzić z tą odległością? Jak utrzymać związek na odległość?
Czy związek na odległość ma sens? Wady i zalety
Związek na odległość rodzi zawsze wiele mocnych oraz współistniejących odczuć i emocji. Jeśli miłość sama w sobie jest ich skupiskiem, zarówno tych dobrych, jak i złych to w przypadku związku na odległość wszystko jest wzmocnienie dziesięciokrotnie. Dzieje się tak przez ciągłą nieobecność partnera, narastającą obsesję na jego punkcie, zazdrość o wszystko co robi i z kim się spotyka, które to odczucia w normalnym związku występują w zbilansowanych ilościach.
Reklama
Reklama
Reklama