Czy związek na odległość może przetrwać?
Udostępnij Google News
Związki

Czy związek na odległość może przetrwać?

Miłość nie wybiera. Czasem zdarza się tak, że nasze serce bije mocniej na widok kogoś, kogo wcale nie mamy na wyciągnięcie ręki. Czy to ma oznaczać, że trzeba zrezygnować z uczucia? Bo czy warto pielęgnować coś, co być może nie jest w stanie przetrwać? Koniecznie przeczytajcie!

Związek na odległość nie jest łatwy!

Często wiąże się z różnymi wyrzeczeniami, które dotyczą obojga partnerów. Jednak czy jest na świecie coś ważniejszego od prawdziwej miłości? Skoro i ona i on twierdzą uparcie, że to co ich łączy to coś absolutnie wyjątkowego, dlaczego mieliby coś przerywać? Warto zaryzykować i sprawdzić, czy są w stanie poradzić sobie z setkami a może i tysiącami dzielących ich kilometrów. Wbrew pozorom związek na odległość naprawdę da się utrzymać.

Czasami związek na odległość jest z góry przesądzony

Innym razem to wina przypadku. Żyjecie sobie razem i nagle okazuje się, że to życie chce Was wystawić na próbę. Od tej pory jedno z Was zostanie na miejscu, a drugie pojedzie za granicę, zarabiać większe pieniądze. I wtedy pojawi się pytanie - czy warto? Czy związek na odległość w takim przypadku może przetrwać? Niezależnie od tego ilu ludzi uzna, że to nie może się udać to powinna być WASZA decyzja a my podpowiemy Wam co zrobić, by rozłąka jednak nie była taka straszna.

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie