5 sposobów na to, jak sobie radzić z upałami

Zdrowie Niedziela, 16 czerwca 2019
Oceń:
4 / 29 głosów

Jest coraz cieplej i nic nie wskazuje na to, by w najbliższych dniach coś miało się zmienić. Nie da się ukryć, że mamy w tym roku prawdziwe lato. Takie, o jakim marzą wszyscy plażowicze. No ale czas urlopów to przecież dopiero lipiec i sierpień żar z nieba nie pozwala nam normalnie funkcjonować. Jak sobie radzić z upałami? Mamy na to kilka skutecznych sposobów.

Najgorętsze dni w roku naprawdę potrafią wymęczyć. I choć zimą czekamy na to nasze polskie słońce z utęsknieniem, już kilka dni upałów potrafi sprawić, że zatęsknimy za niższymi temperaturami. Niestety na to trzeba będzie znów poczekać dlatego wcześniej musimy radzić sobie z prażącym słońcem na różne sposoby. A jakie są nasze?

Ta rada może się Wam wydać dość banalna, ale naprawdę potrafi zdziałać cuda. Jak sobie radzić z upałami? Weź zimny prysznic! I nawet jeśli na co dzień lubisz posiedzieć godzinę w wannie z gorącą wodą uwierz, że tym razem dużo przyjemniejsza będzie zimna! Jednak ważne jest to, byś nie odkręcała od razu lodowatej wody. Zacznij od takiej, w jakiej kąpiesz się zazwyczaj i stopniowo zmieniaj jej temperaturę.

Źródło: pixabay.com