Jak sobie radzić w mdłościami? 6 sposobów na nudności w ciąży!

Dziecko Wtorek, 25 czerwca 2019
Oceń:
4 / 18 głosów

Mówią, że ciąża to nie choroba. Ale co, jeśli to właśnie ciąża kładzie nas na kilka miesięcy do łóżka? Bo przecież zdarza się tak, że kobieta już od pierwszego dnia ma okropne mdłości. Co ma wtedy zrobić? Jak sobie z nimi radzić? Pomożemy! Mamy aż 6 sposobów na nudności w ciąży, które naprawdę działają!

Jeśli i Ciebie dopadły nudności w ciąży, nie trać wiary w to, że to się kiedyś skończy. Zazwyczaj jest tak, że mdłości towarzyszą ciężarnej w pierwszym trymestrze, a później wszystko wraca do normy. Także, kiedy przeżyjesz już trzy pierwsze miesiące, powinnaś poczuć się lepiej. A do tej pory staraj się minimalizować efekty nudności. Przeczytaj, jak to zrobić!

Jeśli nie chcesz, by łapały Cię mdłości w ciąży, koniecznie poleć trochę w łóżku po przebudzeniu. Jeśli się z niego zerwiesz to prawie pewne, że dorwą Cię nudności. Dodatkowo istotne jest też to, aby przed opuszczeniem łóżka zjeść lekkie śniadanie. Jako ciężarna możesz sobie pozwolić na ten luksus. Wystarczy, jeśli to będzie ryżowy wafelek albo herbatnik czy też banan.

Źródło: pl.freepik.com