4 atrakcje weselne, które zachwycą Twoich gości!

Związki Sobota, 29 czerwca 2019
Oceń:
4 / 32 głosów

Już niedługo ten najważniejszy dla Was dzień. Przygotowywaliście się do niego przez wiele ostatnich miesięcy. Tyle trzeba było obmyślić, tyle załatwić, o tak wielu rzeczach pamiętać. Goście zostali już powiadomieni i imprezie a Wam nagle przyszło do głowy, że moglibyście przecież zrobić dla nich (i dla siebie) coś więcej. Jakie atrakcje weselne możecie im zaproponować?

Wesele mamy z założenia tylko raz w życiu

Dlatego właśnie zwykle staramy się, by na długo (a najlepiej na zawsze) pozostawało w pamięci i naszej i naszych gości. Piękna, wzruszająca msza święta, anielski głos wokalistki zespołu przy "Ave Maria" oraz cała masa pachnących kwiatów to trochę za mało, by zrobić wrażenie.
Dziś mamy dla Was aż 4 pomysły na niebanalne atrakcje i dla Was i dla Waszych gości. Zobaczcie, co Wam proponujemy.

Pokaz magii zawsze robi wrażenie. Nieważne czy głównym odbiorcą wszelkich sztuczek są dorośli, czy też dzieci magia to jest coś, co uwielbiają i duzi i mali. Iluzjonista może być przy okazji komikiem. Mamy wtedy podwójną korzyść, bo nie dość, że będzie on w stanie wywołać u gości \"efekt wow\", to jeszcze rozbawi ich wszystkich do łez. Taka atrakcja z udziałem publiczności to koszt około 1000-1300 zł.

Źródło: pixabay.com