jak dbać o tatuaż

Jak dbać o świeży tatuaż?

Przejdź do galerii zdjęć
W sieci można znaleźć całą masę porad dotyczących tego, jak dbać o tatuaż. Kiedy czyta się to wszystko, można złapać się za głowę. Otóż większość z tych rad może bardziej zaszkodzić, niż pomóc w pielęgnacji tatuażu.
Reklama
Smarowanie tatuażu wazeliną, zdrapywanie strupków, kąpiel w basenie przed upływem tygodnia od zrobienia tatuażu albo wycieczka na solarium to rady z internetu na porządku dziennym. My, opowiemy Ci dziś o tym, co naprawdę powinnaś zrobić, by zadbać o swój nowy tatuaż. Bezpieczne i sprawdzone sposoby potwierdzone przez specjalistów!
Zobacz galerię zdjęć: Jak dbać o tatuaż
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Kobieta w garniturze odsłaniająca rękaw i pokazująca tatuaże na rękach
Właściwa pielęgnacja tatuażu jest kluczowa dla przyspieszenia procesu gojenia, zapobieżenia infekcjom oraz podrażnieniom skóry. Kiedy masz nowy tatuaż, musisz być bardzo ostrożna w jego pielęgnacji. Unikaj pocierania, drapania i narażania na działanie czynników zewnętrznych. W tym artykule dowiesz się, jak właściwie dbać o świeży tatuaż, jakie kosmetyki wybrać do pielęgnacji, jak długo nosić folię ochronną oraz czego unikać.
Czy tatuaż boli? Jak dbać o tatuaż?
Wielbicieli tatuaży wciąż przybywa. Jeśli należysz do osób, które marzą o tatuażu, ale nie wiedzą, czy są w stanie wytrzymać ból spowodowany jego tworzeniem, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Być może pomoże Ci podjąć decyzję o Twoim pierwszym, małym dziele na skórze.Czy tatuaż boli? A i owszem! Chociaż trzeba zaznaczyć, że natężenie bólu jest tak naprawdę zależne od tego, w którym miejscu chcemy ten tatuaż zrobić. Jeśli jesteś mało odporna na ból, zdecyduj się na początek na malutki wzór. Jeśli uznasz, że przygoda z tatuażem nie była wcale taka straszna, będziesz mogła ją powtórzyć, decydując się następnym razem na coś większego.
ja zrobić sobie tatuaż
Już od dawna marzysz o tatuażu, ale do tej pory nie było Ci po drodze do żadnego salonu? Odwlekać decyzję możesz tak naprawdę z wielu powodów. Bo myślisz, że Cię nie stać. Bo się boisz. Bo nie potrafisz znaleźć odpowiedniego wzoru. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, koniecznie przeczytaj ten tekst. Postaramy się odpowiedzieć w nim na wszystkie Twoje pytania.
Reklama
Reklama
Reklama