jak dbać o tatuaż

Jak dbać o świeży tatuaż?

Przejdź do galerii zdjęć
W sieci można znaleźć całą masę porad dotyczących tego, jak dbać o tatuaż. Kiedy czyta się to wszystko, można złapać się za głowę. Otóż większość z tych rad może bardziej zaszkodzić, niż pomóc w pielęgnacji tatuażu.
Reklama
Smarowanie tatuażu wazeliną, zdrapywanie strupków, kąpiel w basenie przed upływem tygodnia od zrobienia tatuażu albo wycieczka na solarium to rady z internetu na porządku dziennym. My, opowiemy Ci dziś o tym, co naprawdę powinnaś zrobić, by zadbać o swój nowy tatuaż. Bezpieczne i sprawdzone sposoby potwierdzone przez specjalistów!
Zobacz galerię zdjęć: Jak dbać o tatuaż
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Czy tatuaż boli? Jak dbać o tatuaż?
Wielbicieli tatuaży wciąż przybywa. Jeśli należysz do osób, które marzą o tatuażu, ale nie wiedzą, czy są w stanie wytrzymać ból spowodowany jego tworzeniem, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Być może pomoże Ci podjąć decyzję o Twoim pierwszym, małym dziele na skórze.Czy tatuaż boli? A i owszem! Chociaż trzeba zaznaczyć, że natężenie bólu jest tak naprawdę zależne od tego, w którym miejscu chcemy ten tatuaż zrobić. Jeśli jesteś mało odporna na ból, zdecyduj się na początek na malutki wzór. Jeśli uznasz, że przygoda z tatuażem nie była wcale taka straszna, będziesz mogła ją powtórzyć, decydując się następnym razem na coś większego.
ja zrobić sobie tatuaż
Już od dawna marzysz o tatuażu, ale do tej pory nie było Ci po drodze do żadnego salonu? Odwlekać decyzję możesz tak naprawdę z wielu powodów. Bo myślisz, że Cię nie stać. Bo się boisz. Bo nie potrafisz znaleźć odpowiedniego wzoru. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, koniecznie przeczytaj ten tekst. Postaramy się odpowiedzieć w nim na wszystkie Twoje pytania.
Co powinnam wiedzieć zanim zdecyduje się na tatuaż?
Wykonanie tatuażu to najczęściej decyzja na całe życie. Oczywiście jeśli coś nie wyjdzie to wielu świetnych tatuażystów potrafi przerobić dany „obrazek” na inny tak abyś była zadowolona. Znane są również metody usuwania rysunków z ciała, jednak pozostawiają blizny. Z całą pewnością tatuaże są popularne u obu płci. Są formą wyrażenia siebie, swoich emocji, uczuć, poglądów czy ideologii, jak również metodą szokowania i zwracania na siebie uwagi innych. Jeśli myślisz o wykonaniu na swoim ciele rysunku przeczytaj poniższe porady i podejmij decyzję odpowiedzialnie, aby w późniejszym okresie była to dla ciebie ozdoba i miła pamiątka a nie skaza.
Reklama
Reklama
Reklama