Czy jestem dla niego ważna?

Związki Niedziela, 18 sierpnia 2019
Oceń:
4 / 24 głosów

Każda kobieta chciałaby być dla swojego mężczyzny jedyna i wyjątkowa. Jednak jeśli nie rozmawialiście szczerze o tym, kim dla siebie jesteście, z pewnością zastanawiasz się, ile dla niego znaczysz. Jak często zadajesz sobie pytanie: czy jestem dla niego ważna? Dziś, postaramy się odpowiedzieć Ci na nie za niego.

Czy jestem dla niego ważna?

Spędza z Tobą każdą wolną chwilę, wysyła dziesiątki smsów, często dzwoni, ale gdy tylko nadarzy się okazja, by mógł spędzić czas inaczej, to chętnie wybiera tę opcję? I wtedy zastanawiasz się znów: czy jestem dla niego ważna? Jeżeli tak właśnie jest w waszym związku, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca, a dowiesz się, czy faktycznie jesteś dla niego unikatowa i niepowtarzalna, czy traktuje Cię tylko jako jedną z opcji.

Jeśli jesteś naprawdę dla niego ważna, nigdy nie będzie miał dość spędzania czasu z Tobą. Nawet wtedy, gdy Ty sama chciałabyś już od niego odpocząć. On wciąż będzie Cię komplementował i patrzył na Ciebie tymi maślanymi oczami. Będzie chciał być z Tobą w każdej chwili! A dodatkowo nigdy Cię do nikogo nie porówna. Nie powie, że jego dziewczyna była w czymś lepsza albo, że powinnaś coś ze sobą zrobić, bo ktoś wygląda lepiej niż Ty. Zawsze będziesz dla niego na pierwszym miejscu.

Źródło: pixabay.com