Poznaj czujnik światła, który na zawsze odmieni przestrzeń Twojego domu

Poznaj czujnik światła, który na zawsze odmieni przestrzeń Twojego domu

Inteligentne czujniki to jedne z tych urządzeń, które nie zajmują wiele miejsca i świetnie wpisują się w przestrzeń naszego domu, a przy tym zapewniają nam niezliczoną ilość możliwości. Intuicyjność, łatwość w obsłudze, a wreszcie kompatybilność – ich zalety długo można wymieniać. Nie wspominając już o tym, jak bardzo mogą ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków i zarządzanie domową przestrzenią. Jednym z takich wielofunkcyjnych urządzeń jest innowacyjny czujnik światła od Fibaro, który potrafi znacznie więcej niż tylko włączać oświetlenie po wykryciu ruchu. Sprawdźmy, jak bardzo może odmienić życie nasze i innych domowników.
Reklama
Czujnik światła, który może więcej Inteligentny czujnik światła to urządzenie, które myśli, tak jak tego oczekujemy. Dostosowuje swoje działanie do pory dnia, pory roku oraz naszych potrzeb. Jest intuicyjny, a jego montaż trwa zaledwie chwilę. Aby umieścić go w naszym domu, nie potrzebujemy kabli ani dodatkowych urządzeń. Wystarczy położyć go w  wybranym przez nas miejscu i… pozwolić mu działać. Jakie możliwości stwarza przed nami taki inteligentny czujnik światła? W jaki sposób możemy dzięki niemu odmienić naszą domową przestrzeń? Aby dowiedzieć się więcej o zaletach czujnika światła, zapytaliśmy twórców Fibaro o to, dlaczego Motion Sensor Fibaro powinien znaleźć się w każdym domu. Komfort i bezpieczeństwo dzięki czujnikowi światła Fibaro Motion Sensor od Fibaro to inteligentny czujnik światła, ruchu i temperatury, który posiada funkcję detekcji ruchu oraz pozwala mierzyć natężenie światła oraz panującą w pomieszczeniu temperaturę.
Reklama
Setki możliwości, wielofunkcyjność i różnorodność zastosowań – wszystko to dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii. Czujnik umieszczony w Motion Sensorze Fibaro ułatwi zarządzanie domowym oświetleniem oraz pozwoli w dynamiczny sposób dostosować pracę lamp do ilości światła naturalnego. Inteligentny system ustawi najlepsze parametry oświetlenia dla wszystkich domowników, a także zadba o przestrzeń wokół budynku. Rozwiązania oferowane przez czujnik światła nie tylko zminimalizują ilość wykonywanych czynności, lecz także przyniosą realne oszczędności – wszystko dzięki zużyciu dokładnie takiej ilości energii, jakiej potrzebujemy. Oświetlenie dopasowane do Twoich potrzeb Czujnik światła Fibaro stwarza przed nami setki możliwości w zakresie zarządzania domową przestrzenią.
Reklama
Wystarczy zaprogramować go w taki sposób, aby wychodził naprzeciw naszym oczekiwaniom i dostosowywał swoją pracę do danego pomieszczenia. To od nas zależy, kiedy zostanie uruchomiona scena porannego wstawania, a kiedy oświetlenie w salonie dostosuje się do wieczornego seansu. Co ważne - dzięki nieustannemu pomiarowi ilości światła, czujnik światła Fibaro dostosuje ilość oświetlenia do naszych bieżących potrzeb. Znakomicie sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni, jak i pokoju dziecięcym – za sprawą funkcji monitorowania ruchu Motion Sensor poczeka, aż nasza pociecha zaśnie w łóżeczku i dopiero wówczas wyłączy oświetlenie. Z czujnikiem światła Fibaro nie musimy martwić się ani o komfort domowników, ani o niepotrzebne zużycie energii. Odkryj pełnię możliwości czujnika światła Fibaro Czujnik światła Fibaro to kompatybilne urządzenie, które współpracuje z innymi smart produktami, jakie znajdują się w naszym domu.
Reklama
Wystarczy włączyć go w inteligentną sieć oplatającą naszą domową przestrzeń, aby przekonać się o jego szerokich możliwościach  - potencjał Motion Sensora ujawni się w pełni właśnie w połączeniu z pozostałymi elementami smart home. Czujnik światła, współpracujący z innymi urządzeniami, potrafi uruchomić nawet najbardziej złożone sekwencje, a granicę jego zastosowań wyznacza nasza wyobraźnia. Aby przekonać się, jak bardzo może odmienić naszą codzienność, wystarczy zainstalować go w domu. Wybierz wersję odpowiednią dla Twojego domu Producent zadbał o to, aby każdy z nas mógł wybrać czujnik światła najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb. W tym celu powstały aż dwie linie Motion Sensorów: pierwsza współpracująca z systemem Fibaro, druga dedykowana Apple HomeKit.
Reklama
Ci z nas, którzy posiadają już w domu inne smart urządzenia i nie chcieliby z nich rezygnować, nie muszą się martwić – wystarczy dobrać odpowiednią wersję czujnika światła Fibaro. Jeśli korzystamy już z systemu Fibaro lub innego opartego na technologii Z-Wave, wystarczy wybrać dedykowaną wersję Motion Sensora. Jeżeli natomiast szukamy czujnika światła, który będzie współpracował z Apple HomeKit, wybierzmy urządzenie zaprojektowane pod tę technologię. Nie zapominajmy przy tym, że wszystkie urządzenia posiadają funkcje standardowych czujników przeznaczonych do pracy w systemie Fibaro. Chcesz skorzystać z możliwości, jakie oferuje czujnik światła Fibaro i zainstalować go w swoim domu? Odwiedź stronę producenta i dowiedz się, jak zainstalować Motion Sensor w swojej domowej przestrzeni! Artykuł sponsorowany
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama