Mój mężczyzna mnie nie rozumie - też tak masz?

Związki Poniedziałek, 30 września 2019
Oceń:
4 / 28 głosów

Jak często rzucasz do swojego partnera złośliwe "Domyśl się"? Przecież Wiesz, że mężczyźni to niezbyt domyślny gatunek, szczególnie, jeśli chodzi o kobietę i nawet tę ukochaną. Wpadają wtedy w furię bo gdy pytają, nie udzielasz odpowiedzi, a sami nie mają bladego pojęcia, o co Ci chodzi. Dlatego mężczyzna Cię nie rozumie?

Budowa faceta jest prosta jak budowa cepa!

Nawet jeśli wróci później do domu, a Ty nie miałaś szczególnych planów, tylko obiad wystygł i czekałaś, by razem z nim zjeść. Siadasz w końcu sama, a gdy wreszcie przekracza próg mieszkania, patrzysz na niego tym spojrzeniem złej osy. On pyta: co się stało? A Ty rzucasz to swoje "domyśl się".
On nie da rady. Do niego trzeba prosto z mostu. Choć to wydaje się dziwne każdej kobiecie - w końcu my przecież jesteśmy domyślne jak nikt inny (przez co czasem tworzymy nieistniejące scenariusze) to mężczyźni "działają" jednak trochę inaczej. Dlaczego tak się dzieje?

Chcesz, by Twój partner się wszystkiego domyślał, ale czy Ty sama na pewno Wiesz czego chcesz i o co Ci chodzi? Przecież nawet gdyby pytał milion razy: \\\\\\\"Co się właściwie stało\\\\\\\"? Ty nie tyle nie chcesz, co nie potrafisz udzielić mu odpowiedzi. Denerwujesz się, że w Waszym związku nie jest wcale tak kolorowo jak w bajkach, ale nie umiesz mu tego wytłumaczyć. A może warto pomyśleć o tym, że bajki to nie rzeczywistość? Zwracaj uwagę na to, że się stara, a następnym razem po prostu mu powiedz: \\\\\\\"Bądź w domu o 13, bo będę czekać z obiadem i chcę zjeść z Tobą\\\\\\\". Na pewno nie przyjdzie spóźniony.

Źródło: pixabay.com