Twój facet odmawia seksu? Podpowiadamy, dlaczego to robi!

Związki Sobota, 19 października 2019
Oceń:
4 / 11 głosów

Nie tylko kobiety odmawiają seksu. Okazuje się, że panowie robią to równie często. A później partnerka zastanawia się, co się stało? Czy on jej już nie kocha? Czy mu się nie podoba?

Twój partner ma prawo nie mieć ochoty na seks!

Utarło się przekonanie, że panowie chcą tego zawsze, ale to nie prawda. Im też zdarza się gorszy czas czy choćby brak sił na igraszki. To, że facet odmawia seksu, wcale nie oznacza, że już go nie pociągasz, choć oczywiście zdarzają się przypadki, kiedy mężczyzna zadowala się gdzieś na boku, po czym nie ma już ochoty na seks z własną partnerką. Ale to zdarza się raczej rzadko.
Jakie mogą być przyczyny tego, że Twój facet odmawia Ci gorących igraszek? Sprawdź!

Każdemu mężczyźnie czasem zdarza się spadek libido. Tak się po prostu dzieje i wpływ na to może mieć naprawdę wiele czynników. Wystarczy, że Twój facet spożywa regularnie alkohol, albo pali papierosy, a jego zainteresowanie seksem może drastycznie spaść. W dodatku mężczyzna, który korzysta z nadmiaru używek, rzadko jest satysfakcjonującym kochankiem i to nie tylko przez swoje niewielkie zainteresowanie seksem, ale również przez to, że nie stara się spełniać oczekiwań swojej partnerki.

Źródło: pixabay.com