Czego kobiety nie wiedzą o mężczyznach?

Związki Czwartek, 17 października 2019
Oceń:
4 / 23 głosów

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że kobiety bardzo różnią się od mężczyzn. Choćbyśmy miały takie same cele i  marzenia jak nasi panowie, każde z nas będzie dążyło do nich w inny sposób. Czyżby dlatego, że podobno mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? Kto wie?

Stereotypy dotyczące mężczyzn!

Powstało ich naprawdę wiele, ale niektóre to tylko luźne stwierdzenia, którym tak naprawdę daleko od prawdy. Dziś, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, co gra w duszy faceta. Czy faktycznie lepiej gotują i nie lubią rozmawiać o uczuciach? I jakie są największe mity dotyczące męskiego żywota. O wszystkim tym przeczytacie w galerii, ale ostrzegamy, że niektóre z tych punktów mogą być dla was niezłym zaskoczeniem.

Natura bardzo oszczędza mężczyzn. Kobieta, która się starzeje, ma przed sobą szereg mało przyjemnych następstw tego stanu rzeczy, a mężczyzna zyskuje tylko bardziej męskie rysy twarzy i w ogóle wygląda nawet lepiej, niż za czasów nastoletnich. Ale dla równowagi, jest też przykra cecha. Faceci znacznie częściej niż panie robią sobie tak zwany dzień dziecka i lądują w łóżku bez prysznica. W dodatku często trzeba też namawiać ich na wieczorne czy poranne mycie zębów. A fe, Panowie, nieładnie! Choć możecie się zrehabilitować za to zachowanie, gotując swojej wybrance pyszny obiad, lub kolację, bo tak się składa, że to panowie są lepszymi kucharzami. Za to kiepscy z nich rozmówcy i jeśli kobieta zacznie dyskusję od nielubianego przez nich: musimy porozmawiać, od razu wyczują zbliżające się kłopoty.

Źródło: pixabay.com