Jak zaoszczędzić na mieszkanie?

Finanse Czwartek, 24 października 2019
Oceń:
4 / 33 głosów

Chyba każdy marzy o własnym mieszkaniu, zwłaszcza, że jeśli by tak dokładnie policzyć koszta związane z wynajmem, to w zasadzie można by spłacać tym samym regularnie raty kredytu. A o kredyt w tych czasach wcale nie trudno!

Wystarczy mieć regularne wpływy na konto i stałą umowę

Z tym że kredyt na mieszkanie wiąże się zazwyczaj również z wkładem własnym i tutaj potrzebna jest większa gotówka. Skąd ją wziąć? Jak zaoszczędzić na ten wkład własny, by móc zaciągnąć kredyt na mieszkanie? Dziś opowiemy Wam o skutecznych sposobach, dzięki którym szybko odłożycie pieniądze.

Wydaje ci się, że nie ma najmniejszych szans, by bez zaciągania kolejnej, mniejszej pożyczki, uzbierać pieniądze na wkład własny przy zakupie mieszkania? Bzdura! Sposoby na zorganizowanie pieniędzy są tak banalne, że sama pewnie nie będziesz mogła w to uwierzyć. Wystarczy na przykład rzadziej tankować auto. Jak to zrobić? - powiesz pewnie. Przecież z samochodu korzystasz codziennie. Zmień to w takim razie! Kiedy pogoda za oknem nie odstrasza, możesz przerzucić się na rower. W zależności od tego jak daleko masz do pracy, możesz zaoszczędzić w skali miesiąca nawet kilkaset złotych.

Źródło: pixabay.com