Gdzie wybrać się na weekend we dwoje? – 4 rady
Udostępnij Google News
Związki

Gdzie wybrać się na weekend we dwoje? – 4 rady

Romantyczny weekend we dwoje to coś, o czym wszystkie z nas marzą – otwarcie i skrycie. Wyjazd taki, wspólne spędzenie czasu, odreagowanie i oderwanie się od codziennych zajęć i codziennej „szarości” będzie świetnym pomysłem zarówno dla par młodych, jak i tych z dłuższym stażem.

Pary „świeże” czy osoby dopiero rozpoczynające swoją znajomość będą miały okazję lepiej poznać drugą osobę oraz naturalnie przeżyć z nią pierwsze bardzo miłe i sympatyczne chwile.

Pary ze stażem zaś mają szansę na odnowienie swojej miłości i wspólnego zaangażowania w związek, co jest szczególnie ważne dla jego podtrzymania.

1. Hotele i pensjonaty niedaleko miejsca zamieszkania

Nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko, aby wynieść z wyjazdu jak najwięcej dobrego. Wiele pensjonatów i małych hotelików posiada w tej chwili specjalne oferty dla zakochanych i dla małżeństw proponując w cenie różnego rodzaju rozrywki na miejscu. Możemy je znaleźć niedaleko miejsca naszego zamieszkania, dlatego koszt takiego „wypadu” weekendowego nie musi być wcale dużym wydatkiem.

Dla par pensjonaty najczęściej polecają odnawiające zabiegi spa, co szczególnie przypadnie do gustu kobietom. Oczywiście organizuje się również spotkania, przejazdy, zwiedzania, wieczorne imprezy i ogniska.

2. Zdecydowaliśmy: wyjazd do pensjonatu!

Co ma w sobie oferta dla małżeństw lub zakochanych, czego nie ma zwykła oferta z rozszerzonym zasobem „rozrywek”? Zakochani dostają zazwyczaj bardzo ładnie urządzony, specjalnie na tę okazję, pokój. Dodatkowo dostają specjalne menu, oraz darmowy szampan do wspólnej kolacji we dwoje oraz dla Pań – przepiękne kwiaty w całym pokoju. Ogólnie cały pokój i „otoczka” obok stylizowane są tak, by rzeczywiście był to wyjazd specjalny i tylko „dla dwojga”.

3. Wyjazd dla aktywnych: góry, mazury, wycieczki piesze

Dla osób aktywnych i lubiących spędzać wolny czas na łonie przyrody dobrym wyborem będzie na przykład wyjazd w góry. Tak zwana „gleba” w każdym schronisku kosztować nas będzie około 15 złotych, schroniska możemy zaś wybierać wspólnie już podczas trwania wycieczki.

Czy taki wyjazd może być romantyczny? Oczywiście, zależy to przecież od naszych oczekiwań i potrzeb! Wspólne patrzenie w gwiazdy śpiąc pod gołym niebem czy w namiocie, zapalanie ogniska, szum lasu i śpiew ptaków…

4. Polecane miejsca

Wśród ciekawych i zachęcających miejsc dla par w różnych regionach Polski polecamy przyjrzeć się ofertom pensjonatów i hoteli w poniższych regionach oraz miastach:

  • Chełmno (miasto miłości)
  • Kazimierz Dolny
  • Sandomierz
  • Toruń
  • Pojezierze Brodnickie
  • Beskid Sądecki
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie