jak zmienić smak spermy

Co zrobić, by seks oralny był przyjemniejszy? Jak zmienić smak spermy?

Przejdź do galerii zdjęć
Coraz więcej par decyduje się na miłość francuską. Może być ona źródłem ogromnej przyjemności, ale trzeba przestać traktować ją jak temat tabu. Seks oralny to element gry wstępnej, ale żeby naprawdę sprawiał przyjemność Wam obojgu, musicie się nawzajem kochać no bo nie ukrywajmy, męskie przyrodzenie i kobieca wagina nie należą do najsmaczniejszych rarytasów.
Reklama
Miłość francuska to pewnego rodzaju przekraczanie granic. Mówi się, że zakazany owoc najlepiej smakuje i chyba właśnie dlatego jesteśmy zwykle tak bardzo ciekawi odczuć związanych z seksem oralnym. Ale po pierwszej próbie czasami nam się odechciewa. Mężczyzn łatwiej namówić do takich eksperymentów! Uwielbiają być pieszczeni w ten sposób, ale też kochają odwzajemniać się swojej kobiecie. Chyba nie ma faceta, który nie marzy o tym, żeby dojść w ustach swojej partnerki. Jeśli naprawdę Ci na nim zależy, daj się namówić choć raz na tego typu doznania erotyczne. Smak spermy nie należy do najlepszych, ale są panie, które za nim przepadają. Kto wie, może Ty też do nich należysz? Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz. Jak zmienić smak spermy i czy to możliwe? Jeśli smak męskich genitaliów Ci nie odpowiada, zawsze możesz zaproponować swojemu mężczyźnie zmianę diety.
Reklama
To naprawdę pomaga! Najpierw zajmijcie się tym, co sprawia, że smak spermy nie jest najlepszy. Niech twój partner koniecznie odrzuci czerwone mięso, bo przez nie sperma może być bardzo słona, a nawet ostra. Przyczyną gorzkiego smaku spermy może być nadmierna ilość spożywanego białka. Czosnek, szparagi czy cebula też nie sprawią, że będziesz chętniej uprawiała seks oralny. Do czarnej listy produktów dorzucamy też ryby i wszystko to, co smażone, z fastfoodami na czele. Co jeszcze możesz zrobić, by miłość oralna była przyjemniejsza? Jak zmienić smak spermy? Zobacz też: Dobry seks, to znaczy jaki? Twój facet odmawia seksu? Podpowiadamy dlaczego to robi! 7 powodów, żeby częściej uprawiać seks.
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: jak zmienić smak spermy
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama