Co zrobić, by seks oralny był przyjemniejszy? Jak zmienić smak spermy?
Udostępnij Google News
Związki

Co zrobić, by seks oralny był przyjemniejszy? Jak zmienić smak spermy?

Miłość francuska to pewnego rodzaju przekraczanie granic. Mówi się, że zakazany owoc najlepiej smakuje i chyba właśnie dlatego jesteśmy zwykle tak bardzo ciekawi odczuć związanych z seksem oralnym. Ale po pierwszej próbie czasami nam się odechciewa.

jak zmienić smak spermy
Coraz więcej par decyduje się na miłość francuską. Może być ona źródłem ogromnej przyjemności, ale trzeba przestać traktować ją jak temat tabu. Seks oralny to element gry wstępnej, ale żeby naprawdę sprawiał przyjemność Wam obojgu, musicie się nawzajem kochać no bo nie ukrywajmy, męskie przyrodzenie i kobieca wagina nie należą do najsmaczniejszych rarytasów.

Mężczyzn łatwiej namówić do takich eksperymentów!

Uwielbiają być pieszczeni w ten sposób, ale też kochają odwzajemniać się swojej kobiecie. Chyba nie ma faceta, który nie marzy o tym, żeby dojść w ustach swojej partnerki. Jeśli naprawdę Ci na nim zależy, daj się namówić choć raz na tego typu doznania erotyczne. Smak spermy nie należy do najlepszych, ale są panie, które za nim przepadają. Kto wie, może Ty też do nich należysz? Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz.

Jak zmienić smak spermy i czy to możliwe?

Jeśli smak męskich genitaliów Ci nie odpowiada, zawsze możesz zaproponować swojemu mężczyźnie zmianę diety. To naprawdę pomaga! Najpierw zajmijcie się tym, co sprawia, że smak spermy nie jest najlepszy. Niech twój partner koniecznie odrzuci czerwone mięso, bo przez nie sperma może być bardzo słona, a nawet ostra.
Przyczyną gorzkiego smaku spermy może być nadmierna ilość spożywanego białka. Czosnek, szparagi czy cebula też nie sprawią, że będziesz chętniej uprawiała seks oralny. Do czarnej listy produktów dorzucamy też ryby i wszystko to, co smażone, z fastfoodami na czele.
Co jeszcze możesz zrobić, by miłość oralna była przyjemniejsza? Jak zmienić smak spermy?

Zobacz też:
Dobry seks, to znaczy jaki?
Twój facet odmawia seksu? Podpowiadamy dlaczego to robi!
7 powodów, żeby częściej uprawiać seks.

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie