dobry seks

Dobry seks - to znaczy jaki?

Przejdź do galerii zdjęć
Mogłabyś przeczytać wszystkie książki i poradniki dotyczące związków i miłosnych uniesień, a i tak nie stałabyś się mistrzynią w tym "sporcie". Dlaczego? Bo tak naprawdę dobry seks dla każdego oznacza coś innego. Warto jednak zastanowić się, co tak naprawdę sprawia, że podczas zbliżenia czujemy się tak wyjątkowo. Jeśli uda Ci się rozwikłać tę tajemnicę, seks może stać się jeszcze przyjemniejszy.
Reklama
Czasem za dużo pracujemy i przez to inicjacja seksualna nie wygląda tak, jak byśmy chcieli. Bywa też, że na seks nie mamy już siły, bo dzień był ciężki i marzymy tylko o kąpieli i śnie. Ale wiele związków rozpada się właśnie przez brak bliskości, dlatego warto zadbać o to, żeby nie zabrakło seksu w Waszej relacji. Niech nie będzie nudno! Przecież nikt nie lubi monotonii. Kiedy dopiero zaczynacie się spotykać i uczycie się wzajemnie, co jest dla Was przyjemne raczej trudno o rutynę. Macie ochotę na eksperymenty i "działacie" nawet nie pytając partnera o to, co wolno. Łatwiej przecież przekonać się samemu. Ale przychodzi taki czas, gdy do Waszej sypialni jednak wkrada się rutyna. Szybkie "bara bara", zwrot w bok i już słychać w sypialni pochrapywanie. Najgorzej, jeśli tylko jednego z was.
Reklama
Wtedy to drugie najprawdopodobniej zastanawia się nad tym, co zrobiło źle. Nawet jeśli jesteście ze sobą już jakiś czas, powinniście zadbać o to przyjemne napięcie. Seks ma być dla Was zabawą. Odkrywaniem nowych doświadczeń. Inaczej szybko się Wam znudzi. Porozmawiaj z partnerem o tym, czego oczekuje! W ten sposób dowiesz się, co dla niego oznacza stwierdzenie dobry seks. Sama raczej się tego nie domyślisz nawet wtedy, kiedy będziesz uważnie obserwować jego reakcje. A mężczyźni często lubią opowiadać o swoich fantazjach. Z takich opowieści też możecie zrobić sobie zabawę. Jak zadbać o to, żeby mieć dobry seks? Reszta odpowiedzi w galerii. Zobacz też: Twój facet odmawia seksu? Sprawdź dlaczego to robi. Nie masz ochoty na seks? Czy można być w związku bez seksu?
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: dobry seks
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama