wieczór panieński

Jak zorganizować wieczór panieński? Zabawy na wieczór panieński!

Przejdź do galerii zdjęć
Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej przyszłej Panny Młodej. Ma zapadać w pamięci i dobrze się kojarzyć. Panuje zwyczaj, że to Panna Młoda organizuje taką imprezę, ale czasami to jej najbliższe koleżanki - ze świadkową na czele- przejmują pałeczkę i dbają o wszelkie atrakcje. Niezależnie od tego, kto zajmie się organizacją takiego wieczoru, musi on nieść ze sobą naprawdę pozytywne emocje!
Reklama
Jak zorganizować wieczór panieński? Jakie zabawy na wieczór panieński wybrać? Czy musi to być kosztowna impreza i kto powinien za to wszystko zapłacić? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Kiedy jest czas na wieczór panieński? Jeszce całkiem niedawno wieczór panieński i kawalerski organizowało się tradycyjnie na dzień przed ślubem. Teraz się do tego odchodzi z jednej, prostej przyczyny. Para Młoda, musi być w dniu ślubu wypoczęta, a jak tu wypocząć przy okazji tylu atrakcji i całej nocy zabawy? Dlatego właśnie odeszło się od tego zwyczaju i teraz wszyscy spotykają się wieczorze panieńskim tydzień lub dwa tygodnie wcześniej. Kogo zaprosić na wieczór panieński? Jeśli organizujesz wieczór panieński jako świadkowa, pewnie jesteś z Panną Młodą na tyle blisko, że Wiesz kogo chciałaby zobaczyć na swojej imprezie. Powinny się na niej znaleźć wszystkie najbliższe koleżanki i przyjaciółki czy kuzynki, z którymi młoda jest w dobrych relacjach.
Reklama
Zaproś je i do samego końca dopytuj, czy na pewno się pojawią. Musisz przecież wiedzieć, dla ilu osób organizujesz imprezę. Kto ma za nią zapłacić? Jeśli młoda sama organizuje swój wieczór panieński, to ona pokrywa koszt imprezy, ale raczej się od tego odchodzi. Zatem to zaproszeni goście będą musieli zrobić zrzutkę i podzielić się kosztami. Dlatego właśnie warto przedyskutować ze wszystkimi, jaka kwota zrzutki byłaby dla nich odpowiednia. Wówczas obliczycie Wasz budżet i będziecie mogły działać. A co wybrać do jedzenia na wieczór panieński? Jak znaleźć miejsce i jakie zabawy na wieczór panieński wybrać? Poczytajcie w galerii. Zobacz też: Czy ślub sprawi, że Waszą miłość będzie bardziej trwała? Znamy odpowiedź! „Rodzice ZMUSZAJĄ mnie do ślubu! A ja nie chcę być zostać KURĄ DOMOWĄ!” Fryzura na ślub – zobacz, jakie upięcie będzie do ciebie najbardziej pasować
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: wieczór panieński
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama