Nie masz planów na Sylwestra? Koniecznie przeczytaj!

Urlop Piątek, 27 grudnia 2019
Oceń:
4 / 21 głosów

sylwester
Są osoby, które myślą o kolejnym Sylwestrze już w pierwszy dzień Nowego Roku i takie, które raczej podejmują spontaniczne decyzje. Ci pierwsi mają łatwiej pod tym względem, że nie muszą martwić się o sylwestrowe plany na ostatnią chwilę. Drudzy za to mają pewność, że nie muszą iść na bal na sto par, skoro mieli taką ochotę rok temu, a w tym roku już nie.

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Dziś podpowiemy Ci, gdzie wybrać się w tym ważnym dniu, by był dla Ciebie naprawdę niezapomniany.

Sylwester z dziećmi

Mówi się, że rodzice mają trudniej. Nie zawsze przecież mają to szczęście, że w okolicy mieszkają dziadkowie, którzy dodatkowo chętnie zajmują się wnukami. W takim przypadku można poprosić o pomoc opiekunkę albo zwyczajnie zorganizować sobie czas razem z dziećmi, a impreza z maluchami wcale nie musi być kiepska.

Wiele klubów zabaw organizuje przyjęcia sylwestrowe dla rodziców z dziećmi. Można wówczas skorzystać z niezwykłych atrakcji i radosnych harców na klubowym parkiecie w dziecięcych rytmach. Przy bezalkoholowych drinkach także można bawić się wyśmienicie.

Jeżeli wyjście do takiego klub zabaw, się nie sprawdzi, to warto umówić się ze znajomymi, którzy również mają dzieci i zorganizować sobie przyjęcie w domu.

Domówka to super sprawa!

Z dziećmi, czy bez.. Wystarczy odpowiednie towarzystwo, trochę imprezowych planszówek, kreatywny umysł, który zadba o zebranych gości, a impreza może być naprawdę niesamowita. A co robić w Sylwestra poza domem? I bez dzieci?

Zobacz też:
Pielęgnacja skóry przed wielkim wyjściem – jak się przygotować na imprezę?
Jak wybrać sukienkę na sylwestra?
Postanowienia noworoczne wyzwaniem dla każdego

Jeśli nie urządza Cię domówka i nie chcesz też iść na prawdziwy bal, może wybierzesz Sylwester Miejski? Te telewizyjne zawsze są organizowane z wielkim przepychem i w.. ciasnocie. Ale mniejsze miasteczka maja równie ciekawą ofertę, a znacznie łatwiej jest dostać się pod scenę. Może to właśnie opcja dla Ciebie?

Źródło: pixabay.com