Jak się oświadczyć? Najlepsze pomysły na oświadczyny!

Związki Poniedziałek, 24 lutego 2020
Oceń:
4 / 10 głosów

Jesteście już ze sobą od dłuższego czasu, a ona co kilka tygodni nieśmiało sugeruje, że chciałaby już zostać narzeczoną? Niepewnie podchodzisz do tematu zaręczyn, ale chciałbyś spełnić jej marzenie? Jeżeli zastanawiasz się jak się oświadczyć, to świetnie trafiłeś. Podpowiadamy, w jakich okolicznościach najlepiej to zrobić.

Jak się oświadczyć?

Teoretycznie zaręczyny to wydarzenie, które mamy przeżyć tylko raz w życiu. Przecież nikt kto planuje stanąć na ślubnym kobiercu nie myśli od razu o rozwodzie. Jeżeli ma być to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, warto zacząć myśleć o nim już dużo wcześniej. Trudno jest podać takie bardzo uniwersalne sposoby na udane zaręczyny, gdyż każda kobieta ma co do nich inne oczekiwania.

Zastanów się, co lubi Twoja partnerka

Czy jest entuzjastką hardcorowych przeżyć, czy woli raczej spokojne rozwiązania. Czy jest na tym świecie jakieś "wasze" miejsce, które jest jednocześnie symbolem waszej miłości? Może to miejsce, w którym po raz pierwszy się spotkaliście? A może takie, do którego wracaliście w każde święto zakochanych? Zastanów się nad tym, bo wybór miejsca na oświadczyny to jedna z najważniejszych decyzji w planowaniu zaręczyn. O czym jeszcze trzeba pomyśleć?

Do udanych oświadczyn potrzebny jest przede wszystkim dopasowany pierścionek. Jeśli nie wiesz jak ocenić, który rozmiar będzie pasował na jej palec, zabierz ze sobą na zakupy jej najlepszą przyjaciółkę. Możesz też pożyczyć sobie jeden z jej pierścionków na czas wyjścia do jubilera. Pamiętaj jednak, że musisz zrobić to na tyle sprytnie, żeby niczego nie zauważyła. Inaczej się domyśli.

Źródło: pl.freepik.com