Drożdże na włosy - czy warto je pić?
Udostępnij Google News
Uroda

Drożdże na włosy - czy warto je pić?

Jeśli chcesz zadbać o kondycję swoich włosów, możesz korzystać z wielu różnych, sprawdzonych sposobów. Jedne będą kosztowne (choć nie zawsze bardzo skuteczne) inne tanie i naprawdę przyniosą wiele korzyści. Jednym z takich sposobów są drożdże na włosy, jednak aby przyniosły spodziewany efekt, należy je spożywać bardzo regularnie.

Drożdże na włosy - są naprawdę skuteczne?

W organizmie każdego człowieka można spotkać drożdże. Bywa, że dostarczamy ich naszemu organizmowi zbyt mało, wtedy czujemy się osłabieni. Pojawiają się problemy z układem nerwowym, ale też z cerą, paznokciami czy właśnie z włosami. Drożdże więc są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Drożdże na włosy - jak je pić?

Aby drożdże na włosy faktycznie przyniosły oczekiwany efekt, musimy je pić bardzo regularnie. Można pić zarówno świeże drożdże, jak i te suche. Trzeba je spożywać codziennie, przez około 3 miesiące (później można zrobić sobie przerwę), a ponieważ to bardzo tani produkt spożywczy, to koszt takiej miesięcznej kuracji z pewnością nie przekroczy 15-20 zł. Czy to bezpieczne? Jakie przynosi efekty? I w jakich proporcjach je spożywać?

Źródło: pl.freepik.com
Udostępnij Google News Komentarze

Polecane dla ciebie